LT+ 3.0 Starija igra i unreadable disk

Kako mi tek u ponedeljak stize, novi rezac za xgd3 igre, resih ja da narezem neki stariji naslov na obicnom rezacu koji imam na laptopu (Optiarc AD-7580S), naravno ispostujem proceduru tj. ISO fajl provucem kroz novi abgx, sve prodje kako treba, zatim igru narezem putem imgburn-a, naravno postujuci navedenu proceduru u tutorijalu i koristeci verbatim disk.
E sad, prvi disk pukne na nekih 20%, ajde reko da stavim drugi, drugi odradi 100% i na verify izbaci neku gresku, potom treci disk uradim bez verifay-a, kaze da je sve ok ali konzola prijavljuje unreadable disk, U pitanju je LT+3.0!
Brzina rezanja je podesena na 2.4x da napomenem. Inace u pitanju je Virtua Tennis 4.
Iako se po prvi put bakcem s xbox-om i rezanjem igara za isti, ne sekiram se previse dok mi ne stigne drugi rezac, ali po prirodi sam takav da me uvek zanima gde gresim i tesko dizem ruke, pa eto ovde verovatno svi znaju vise nego ja pa ako neko moze neka mi pomogne. Hvala

Zaboravih da dodam da sam SS i DMI ostavio u verziji 1, jer je to rezano cisto za probu, bez za live igranje!
Verujem da to nema veze s samim pokretanjem igre

Vjerovatno ti je rezač loš, meni se dešavalo isto na starom laptopu. Sačekaj novi rezač pa probaj na njemu.

To sam i ja pomislio, al reko ajde da pitam. Svakako do ponedeljka necu rezati nista vise, da ne trosim diskove zalud…

Ako ti na Verbatimu ne reže, malo bi bilo reći los rezač…:punch:

Posebno sam se iznervirao kod drugog diska kad je zavrsio rezanje i puko dok je radio verify :devil

jesi rezao tako sto si selektovao .dvd fajl prilikom biranja igre za rezanje?

Da jesam, s tim sto kod mene imgburn ne vidi ekstenzije fajlova, mada u komanderu postoje ekstenzije iso i dvd.
Uostalom evo kako to izgleda!

Probaj je narezati preko nekog drugog programa, Alcohol 120% ili CDClone-a, vrlo lako moguce da ti imgburn nesto zeza…

I to cu da probam, ali sutra cu prvo da stavim novi sistem na desktop, pa ustekam novi rezac instaliram sve potrebne programe, pa cu pokusati da sprzim neku igru. U savkom slucaju javljam sta sam napravio!

Drugari uspeo sam. Posle mnogo muke uspeo sam da sprzim igru kako treba. Elem, jutros sam dobio rezac, medjutim indijanac nisam ni razmisljao da je stari bio ATA a novi SATA, pa nisam imao sata kabal, ali nabavim ja njega nekako. E onda ukapiram da nemam na napajanju prikljucak za sata, pa trazi ponovo molex adapter.
E tu uspem da ustekam rezac, pa konacno krenem da prebacim ISO na usb stic kad ono nece, izbaci nesto bla bla bla…
Uf, tu se vec iznerviram, ali srecom postoji google pa sam resio problem tako sto sam usb stick formatirao na NTFS umesto na FAT32 i gle cuda radi… Prebacim igru, stavim da se reze i posle sat vremena ubacim je u xbox uz “pomozi boze” i radi, uspeno instalirana na hard (inace u pitanju je novi ace combat)… I

I tako ja srecan ko mali majmun, namucio sam se poprilicno, ali uspeo sam, cak sta vise ako uzmemo u obzir da sam prvo uspeo da narezem igru za xbox a tek posle toga prvi put u zivotu zaigrao xbox, mogu nocas opusteno da spavam :slight_smile:

DOPUNA
Drugi put koristi EDIT dugme.