LT 3.0 i xbox live

sasvim jednostavno pitanje imam flesovanu konzolu sa lt 3.0 i sve igre na hdd - u su piratske , pitanje je sledece smijem li sa originalnom igrom (GTA V ) na xbox live i koliki je rizik od bana ? da napomenem da konzola nije nikada bila na netu …

smes, nece nista da ti bude, ima pitanje vise puta… Nebitno jel original ili nije, imas flesovanu konzolu, rizik postoji uvek, ali s obzirom da MS zabole dupe vise za 360 mozes da igras do mile volje, banovanje od 2009-e uopste nije bilo

Konzolu ti banuju ako imas modovan (flashovan) Xbox, ne ako igras piratsku igru. Ne bi trebao imati problema, a i ako budes imao, toliko dugo si bio bez igranja online, pa i ako te banuju ne gubis puno :slight_smile:

Da apostrofiram, sa lt 3.0 si poprilicno siguran, ne sjecam se kada sam zadnji put cuo da je neko banovan sa XBL

hvala vam ljudi na brzim odgovorima , znaci ok je da igram ali ipak jos jedno pitanje da li ima neke razlike ako igru irgam sa diska ili sa hdd -a ?

Jesu neki sa lose narezanim i ne verifikovanim DVDjevima, video sam ja par.
Imas upustva imas i mozes da pretpostavis mi koji idemo sa domacim verzijama na live (znamo i napravili smo tutorijal) da nema problema.

Nemojte vise pitanja oko lt+ i xbox live, pise po celom forumu i google da moze.

igraj sa diska jer brze ucitava objekte, ima problema na nekim konzolama samo ne na svim da se objekti kasnije pojavljuju ako se igra sa hdd-a

Meni je sa dvd sporije ucitavo pred kraj igre a vi sto ste igrali na RGH i sa hdd niste imali tih problema.

kao sto rekoh nema svuda, ja npr nisam imao, ali meni nije fabricki hdd, pa ide brze… znam konzole gde je bilo izrazeno to tj video svojim ocima…

Npr 1 Tb hdd u ps3 takodje nema to, a fabricki od 80GB ima, sad namerno spominjem PS3 jer nije samo na 360 izrazen problem, ali vazi isto pravilo

Evo dvije godine sam na live i ziv sam. Igraj slobodno, samo napravi poseban account za live za svaki slucaj.