Lovačke igre

Zanima me da li ima vas koji volite ovaj tip igara, ja obozavam cabelu, ali sam odigrao samo do big game hunt 09, nemogu nigde da nadjem 10-ku PAL ili region free, takodje i field and steam pal ili rg free. Da li postoje neke druge osim ove dve sa tematikom lova?

Ja sam ranije igrao The hunter. To ti je kao besplatna igra koja pokusava da se pokaze kao naj realisticnija lovacka igra.
Znaci potpuno je besplatna, malo je teska na pocetku zbog kontrola, grafika je inzvaredna sto i znaci da ce ti trebati vrlo jak kompijuter da pokrenes igru.
I naravno na kraju kao i u stvarnom svetu trebace ti poprilicno dugo vreme da nadjes nesto da ubijes.
theHunter - The most realistic hunting game online

P.S: Znam da je ovo PC igra a ovo je deo za Xbox 360 igre, ali ovo je jedina lovacka igra koju sam ja igrao i stvarno je fenomenalna za one koji vole lovacke igre.

Big game hunter 2010 postoji samo ntsc verzija. Takodje preporucujem The Hunter za pc, a ako hoces vise arkadnu varijantu probaj Cabela’s outdor adventures.

Ja ovo cekam da izadje za nepuna 2 meseca.

Cabela’s Dangerous Hunts 11 Playstation 3 PS3 Movie Online, Movies Shop, Film Plot Summary, Sales, Movie Trailer

Posto sam slabo Cabelu nalazio kao piratsku varijantu ili sam lose trazio, ovo cu za Ps3 da uzmem definitivno, igrao sam devetku, odlicna je bila.

cuo sam da najnovija “lovacka” igra ako se kupi original, dobija se lepa plasticna puska pa pucaj do mile volje. kad moze gitara, bubnjevi, gramofon i skejt sto ne bi puska :smiley:

Ja svaki dan idem u lov na jelene sa takvom puskom :smiley:

Jel ima da se uzme negde kod nas? Bas zabavno izgleda:-)

Ova pucaljka super izgleda, samo ne verujem da ce to slati kod nas, a i da posalju, skrenula bi paznju na igru koja bi onda 100 % dobila carinu, a pusku bi maznuli carinici za sebe.

Cigani kradu majce koje dolaze uz igrice, ova puska im ne bi promakla sigurno >: !W!

Nikad nisam igrao ni jednu lovacku igru.Jednostavno me nisu privlacile, ali mozda probam nekad :smiley:

Trazio sam po netu za sada sam video samo verziju za wii, ako neko naleti na verziju za box neka ostavi link. Hvala:-)

Buy Xbox 360. Movies - AxelMusic - Blu-ray (Region Free) and DVD movies, PS3 and Xbox 360 titles

Salju u Srbiju, putuje od 10 do mesec dana, mada je meni sve stizalo za do 2 nedelje. Postarina je oko 2 eura ako se dobro secam, uglavnom sam sa ovog sajta prolazio bez carine.

Ma mislio sam na onaj paket sa puskom, sto je akiris postovao. A vidim i da su na tom sajtu sve NTSC verzije. Za sada samo imaju sa puskom za wii.

Jbg, nisam skapirao lepo da sa puskom trazis, a i ntsc su, Kanadski je sajt, nisam navikao da gledam regiju, ps3 su rf, a za njega sam za sada samo narucivao originale, my bad :slight_smile:

Sumnjam da ce ova puska izaci za PS3 ili Xbox 360.
Ako dobro pogledate drsku, ima delove sa Nintendo wii nunchuk tako da ce biti vrlo tesko napraviti Xbox 360 verziju.
A koliko mi znamo kad su takve stvari u pitanju, ljudi su vrlo lenji da promene pusku za Xbox 360 kontrole.

za sve koji sumnjaju da ce puska izaci za xbox ili za PS3

Top Shot Elite Gun Controller Preview - Gear Preview at IGN

Btw pusku prave Red Octane, idejni tvorci Guitar Hero serijala i kontrolera

Meni ova puska izgleda kao neka puska za decu sto ima ko kineza za 150 din :smiley:

Meni skroz dobro izgleda, samo se nadam da ce biti u raznim bojama, ova mi se bas i ne svidja.

Ja sam igrao deer hunting i nije mi se bash svidelo :frowning: