LOST serija

LOST serija je meni licno nesto najbolje sto sam gledao u zivotu (sto se tice serija) zato sto sadrzi sve sto ja obozavam, dramu, misteriju, time travel paradokse. kako se vec blizi kraj cele serije, stvari se zakuvavaju sve vise i vise. Zanima me vase misljenje o seriji, ko su vam omiljeni likovi, epizode, a mozemo i da otvorimo neku debatu ili da razvijamo neke ajd nazovi teorije sta ce se desiti na kraju…

Hmmm… Nisam mislio da cu ikada cuti ovakvo misljenje o ovoj seriji… Meni se svidela prva i druga sezona,posle toga mi je cisto djubre. Poricu ono sto su oni sami rekli i tako stvaraju paradox :slight_smile:
Svi oni kanditati i one gluposti,besmrtnosti i to,stvarno mi je tesko da svarim…
Ali, o ukusima ne vredi raspravljati…

You all everybody. You all everybody. Charliejev band je ocajan. :smiley:

Zanimljiva je bila ovonedeljna epizoda, Desmond ce ocigledno imati vaznu ulogu do kraja, videcemo sta su smislili.

Moje misljenje je da su stvarno ukenjali seriju. Ovu poslednju 6. sezonu necu ni da gledam. Poceo sam kao prvu epizodu 6. sezone da gledam i totalno sam se razocarao.Seriju su sjebali onog momenta kad su poceli da preteruju sa magijama, a to je pred kraj 5. sezone. A bila mi je omiljena pored prison break-a.

Ne znam dal ste gledali ove serije, ali evo obavezno preporucujem sledece: Dexter,Traveler,Big Bang Theory,Dr. House,Desperate Housewives,Prison Break, i kao najbolju seriju nad serijama >>>Entourage<<<. :wink:

Serija je fantasticna, nista slicno do sada nisam gledao

Prve dve sezone su me odusevile, ostale razocarale (nema onog WOW osecaja). Gledam svaku epizodu cim se pojavi cisto da vidim sta ce biti na kraju, mada sam ubedjen da se ni na kraju nece nista znati.

Sada, 6 sezona, najavljena sa 16 epizoda i valjda ce se sve razresiti.
SPOILER! YOU WERE WARNED!!! BELA SLOVA!

Do sada su otkrili ko je crni dim, sta znace oni 4,8,15,16,23,42 brojevi i zasto Widmore hoce da se vrati na ostrvo.

Najbolje sezone su mi bile 1, i 5a. Prva zato sto je sve novo, i nema nekih misterija, znaci samo prezivljavaju, a Peta zato sto su u Darmi.

Mislim da ce biti 18 epizioda u ovom finalnom, sestom serijalu, serija je imala uspone i padove, nekada su bespotrebno razvlacili radnju, a nekada se u jednoj epizodi odigra vise nego u 5 prethodnih, u svakom slucaju odlicno, ljudima ili se na prvu loptu svidi ili ne, kome se svidi, postaje veliki fan, i prati ce redovno avanture, mistiku, akciju, time-travel paradokse,… samo nadam se da nece upropastiti seriju na kraju nekim naivnim ili zbrzanim zavrsetkom.

Ja se skroz slazem sa Lark-om.
5 Sezona su komplikovali,komplikovali i zavrtali pricu i onda im je ostala samo jedna sezona da sve to lepo objasne. E i onda su u 6.sezoni krenuli kao da objasnjavaju (a ta njihova objasnjenja su po meni mnoogo nelogicna) i opet,u 6. posle 5 epizoda rasplitanja,opet su krenuli da zaplicu i da stavljaju jos novih likova i sve… Tako da je serija postala poprilicno konfuzna…
Ne bi me cudilo da na kraju kazu da je cela serija ustvari u Hugo-voj glavi i da je on u ludnici to samo zamisljao i tako da nista ne objasne nego samo da ostave tu gde su stali…

Ja sam vise puta pokusavao da pocnem da gledam seriju, ali nekako nisam mogao da je svarim… Inace sam VELIKI fan velikog broja serija, jedne od najboljih su: DR. House(omiljena), Boston Legal(Alen i Deni su mi idoli xD), Prison Break, Dirty sexy money (u ova mi se bas svidja)… i sigurno ima jos dosta, inace dosta serija sa Fox Life mi se svidja…

OBAVEZNO POGLEDAJTE OVO!!!
jeffrubinjeffrubin: Lost?s Unanswered Questions … | CollegeHumor Staff Blog
Mnogo je jako… Objasnjava…
Ko se dvoumi da li da skida seriju mislim da ce mu ovo biti dovoljno da ga udalji od te zamisli…:slight_smile: