LIVE par pitanja

Pozz
Htio bi se spojti na live i kupiti račun
na godinu dana ali imam problem
1 igru sam igro s truncate metodom a
2 igra mi nije prošla do kraja kroz abgx(instalirane na HDD) pitanje je
kolike su šanse da me banaju i dali postoji
nači da se te igre i achievementi izbrišu i ponište?
htio bih se posavjetovat s vama da nekupim
live i da me banaju za tjedan dana…
unaprijed hvala

Zavisi od mnogo faktora i niko od nas ti ne može reći da li bi dobio ban ili ne. Možda nećeš dobiti ban, možda hoćeš. Ja mislim da nećeš, mada, opet, nikad nisi 100% siguran.

ma znam da nikada nemožeš biti siguran…
te igre nebi ni igro na liveu pa me samo
zanima dali je neko s takvim stvarima bio na liveu
i preživio?

Jesu, i kažem ti, mislim da ti neće biti ništa, ali opet, to samo MISLIM, ne mogu 100% da ti garantujem da nećeš popiti ban, to sve zavisi od nekih njihovih kriterijuma i tih sranja, mada, sad baš i nije toliko ni bitno, jer dugo niko nije banovan zbog piraterije.

ok hvala ti skidam temu riješeno

Nemoj igrati samo ovu truncate igru…ja sam imao par igara koje nisam skroz proverio u abgxu, samo nalepio onaj patch…nisam ih testirao 100% i nisam banovan

Pozdrav,

imam problem sa LIVE . Sin mi igra samo FIFA i igrali smo online dugo ali u zadnje vrijeme ne ide. Profil se konektuje na online ali kad ode na live igru kaze da profiul nema pristup za tu akciju ili tako nesto, elem ne mogu da igram online. Odem da platim live i kaze mi slijede:

MOlim pomoć.

Hvala

Pa moraš da imaš gold da bi igrao Online i koristio online funkcije. A i trenutno ima problema sa Liveom, kao što ti piše. Uplati gold i sačekaj da srede stvar.

Nece karticu da mi prihvati. Hvalanu svakom slucaju. Mislio sam da me nisu “banovali”

Kada si banovan, ne možeš Online, i piše ti da ti je profil banovan, kao i konzola. Elem, trenutno ima problema sa Liveom, probaj sutra da uplatiš Gold.