Live na fat konzoli

ili na cetkicu :smiley:

Svaka konzola moze da crkne samo je sa revizijama mogućnost manja a najmanja kad je konzola potpuno nova jer znaš da imaš garanciju i ako imalo imaš znanja kako da je ponekad očistiš od prašine trajaće dugo

Da al neki koji ju posjeduju godinama i koji znaju šta je termalna pasta oni razumiju oni to primjene. Dobro ima zbilja glupih ljudi u svijetu ili jednostavno ne znaju što je zamjena term. paste to je možda normalno. Ali ja drugačije razmišljam možda vjerojatno svaka 2 osoba u svijetu koja posjeduje igraće konzole novije generacije kad primjete neke simptome da se konzola čudno ponaša i da je jako vrela znaju da ju trebaju slati na servis ili traže savjet kod obližnjeg servisera ali razlog ne znam zašto nije poduzeo ništa na vrijeme da barem se raspitao kad ju je već posjedovao toliki niz godina. Al nekima ne treba zamjerat u vezi toga ima ljudi što nemaju pojma šta je DVD a kamoli da se znaju služiti igraćom konzolom.

Šta ćeš, nisu svi pametni kao ti.

Ja sve citam, i ne mogu da verujem…
Ja evo licno, Aktivno pregledam oglase polovnih konzola ovde kod nas, pa da se ne lazemo od Septembra… I ako sam naleteo na dva pokvarena slim-a to je maksimum… Cak nisam ni cuo da se nekome pokvario, ili nesto… A covek zapeo za phat, pa phat… Ne kazem ja da je nemoguce da se pokvari slim… Ali ono, ne bi oni pravili noviju verziju konzole losiju nego sto je predjasnja… Logicno… Ja dok sam imao slim, na kom je Mirko radio rgh, nikada nisam imao ni najmanjeg problema… On je covek stavio triger da se na 60 stepeni ventilator automatski pojacava, i to kada sam spojio da igram gta duzi niz sati, tek po neki put se pojacavalo…

Hoce li neko objasniti sta sve treba za live?:blush::blush::blush:

Da ustekas konzolu na net preko lan kabla ili wifi-a ako ga imas na konzoli, i treba ti Xbox Live Gold pretplata… Imas ih ako se ne varam u duzini od jedan, 3, 6 i 12 meseci… Pogledaj ovde u oglasima da li ih neko prodaje… I naravno treba ti igra koju hoces da igras… Originalna… Neki igraju rezane igre, provucene kroz abgx, ali to je verovatno kocka, mogu da ti banuju konzolu…

Nije nikakva kocka ako je pravilno narezana. Tema je otisla u debeli off, samo bacite oko na prvi post da vidite od cega je krenulo.

Samo utakni onaj kabl od neta u konzolu i to je to, povezan si na Live.

Ja uopće to nisam rekao niti mislim tako ali nebitno šta sad svejedno je uzeo konzolu ako radi normalno bez ikakvih problema onda je dobro prošao. A xbox live gold membership je podosta skup nije baš ni tako jeftin oko 30-40 eura mislim da je toliko ali za 12mj mislim da je vrijedno tih para ako misli igrat live na konzoli. :slight_smile:

Tema je zrela za lock.

Sent from my SM-G313HN using Tapatalk