Liteon DVD RW iHAS124-14 SATA,da li moze da reze nove igre?

Pozz ljudi,nisam dugo bio u ovim vodama,a nigde nisam uspeo da nadjem konkretan odgovor,da li neko zna da je ovaj rezac legitiman ili ne,u napred hvala i izvinjavam se ako sam negde napravio neku gresku u postavljanju pitanja :D…

Moze, ako je nove generacije posle 2011 onda se koristi maxburn payload.

Sent from my iPhone 6+ using Tapatalk

Aha,odlicno,da li ima negde tutorijal kako se koristi maxburn payload,posto bas dugo nisam bio u ovim vodama?:smiley:

Imas i u txt fajlu kada skines maxburn payload :slight_smile: imas na forumu, unapred da znas da mogu da puknu dvdjevi i da trebas naci optimum za tvoju konfiguraciju.

Sent from my iPhone 6+ using Tapatalk

Da vas obavestim da sam uzeo ovaj rezac,pa cu videti sta i kako pa javljam,jos jedno pitanje,posto se ovde koristi burner max znaci da ne trebam da flesujem?

Upravo sam nareyao igru i ne radi,jel moze mala pomoc,burner max je prihvatio drajv i disk je nareyan sto procenta,nznm gde gresim,jedino sto nisam propustio igru kroz abgx

Zaboravi na Payload jeftinije ti je da kupujes diskove od pirata nego da “vezbas” sa Payload-om.Da to funkcionise kako treba ne bi ihas124 kostao 100 usd na ebay-u.Jednostavno ne postoje sigurni parametri za rezanje Payload-om.Dok jedan narezas kako treba upropastices ih 10,sto je opet jeftinije nego da kupujes original ali je daleko skuplje od pirata koje mozes naci za 300 din.