Lite on rezaci gde naci

Da li neko zna gde moze da se nabavi lite on rezac za pc za flesovanje xd3 igara.

internet pa iz neke druge zemlje, kod nas nema, probaj na mrmodchips.co.uk

Na mrmodchips.co.uk ima Lite On rezaca (LiteOn iHAS124-19 24x DVD) ali oni ne salju u Srbiju ([url=http://mrmodchips.co.uk/catalog/shipping.php]MrModchips The Number 1 Name In Console Modifications, Accessories & Spare Parts). Napisali su da ne dostavljaju u Srbiju ni Jugoslaviju (pomenuli su nas dva puta za svaki slucaj :lol:)

Buy PC/MAC : LiteOn IHAS124-19 24x Internal DVDRW Black Bulk SATA – Software Included OEM
Buy PC/MAC : LiteOn iHAS224 24X DVD?RW (Dual ?R)/RAM SATA Super AllWrite Drive with LightScribe and SmartErase Technology (Internal, Bulk, Black)
Buy PC/MAC : LiteOn iHAS324 - Disk drive - DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - 24x24x12x - Serial ATA - internal - 5.25" - black

Ako neko moze da potvrdi da li su ovo IHAS-XXX-B rezaci, posto nigde ne vidim ono magicno B. Inace, sa ovog sajta provereno salju za Srbiju, tako da… :slight_smile:

Ima Asus DRW 24B3ST BLK na tehnomaniji (Asus interni DVD rezač DRW 24B3ST BLK)

mrmodchips salju jer sam ja licno traizio da ubace srbiju na listu kad sam narucivao neke cipove, lik mi prvo poslao poruku zasto je narudzbina otvorena ja sam lepo njemu odgovorio jer nema srbije na listi, onda je dodao srbiju i sve proslo normalno evo ti maillovi ako ne verujes :slight_smile:

[TABLE=“width: 100%”]

[TD=“class: main”]Details of ticket[/TD]

[/TD]

[TD][TABLE=“class: infoBox, width: 100%”]
[TR=“class: infoBoxContents”]
[TD=“width: 30%”][TABLE=“width: 100%”]
[TR]
[TD=“class: main”]Ticket Submitted by

[TD=“class: main”]Vladan Milojkovic[/TD]

[TD=“class: main”]Email Address[/TD]

[TD=“class: main”][email protected][/TD]

[TD=“class: main”]Subject[/TD]

[TD=“class: main”]Serbia on country list[/TD]

[/TABLE]
[/TD]
[TD=“width: 70%”][TABLE=“width: 100%”]

[TD=“class: main”]Sorry I haven’t completed my order. You do not have SERBIA on the list of countries too, I want to order but it isn’t there, I can order to SLOVENIA and put state as Serbia but it takes longer for package to come. If you put Serbia to list of countries I will be more than willing to order from your shop. Also one more question, when will TX Coolrunner be available at the shop?

Best regards[/TD]

[/TABLE]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[/TD]
[/TR]

[/TD]

[TD=“class: main”]Support Details

[/TD]

[TD][TABLE=“class: infoBox, width: 100%”]
[TR=“class: infoBoxContents”]
[TD=“width: 30%”][TABLE=“width: 100%”]
[TR]
[TD=“class: main”]Assigned to

[TD=“class: main”]Admin Support[/TD]

[TD=“class: main”]Department[/TD]

[TD=“class: main”]Shipping[/TD]

[/TABLE]
[/TD]
[TD=“width: 70%”][TABLE=“width: 100%”]

[TD=“class: main”]Hi

I have now added Serbia as a country

Thanks[/TD]

[/TABLE]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

GigatronShop - ASUS DVD-RW - DRW-24B3ST/BLK/B/AS SATA Bulk Black

Pazario sam u Novom Sadu, Asus DRW-24B3ST za 2100 din.
MK PC Shop & service - Novi Sad

Pa kako Asus kad mora LiteON? Jel to sa nekim fleshovanjem biosa i jel` ima negde uputstvo za to? Ili moze direktno sa Asusom?

Pa ko nece na live mislim da se vise isplati za 4000din da se uradi jtag nego da se daje 2100+ptt za rezac, plus diskovi, plus 2500 flash, plus svakih mesec dana novi flash, pa onda novi diskovi ako neke igre zahtevaju ponovno rezanje itd. itd.

Trebao si malo bolje da gledas ovde po forumu i znao bi odgovor :slight_smile:

http://www.xboxrepublika.com/tutorijali/3382-tutorial-crossflashing-na-liteon-ihas-drive.html

Gledam stalno ali toliko ima informacija i tema da se nekad pogubim. Hvala za link. Mada nema teorije da radim ovo.

Ovo stoji od kako izasao lt 2.0 ima koliko 2 2 i po meseca…

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Upustvo je bas detaljno i nema sanse da se pogresi, ja imam asusa koje sam crossflashing na liteon i evo sljaka ko podmazan :slight_smile:

sljaka sa lt 3.0 ili 2.0

Ja imam 2.0 al nema razloga da ne radi i na 3.0 naravno sa patchovanim igrama

Da potpuno se slazem sa tobom,to sam i ja rekao u nekom postu ranije…pogotovo sto JTAG/RGH donosi sa sobom i mnogo toga FOR FREE…x.x

Da li je moguce da niko ne zna? :?

studio pc da li mozes da mi objasnis kako ide procedura oko tog narucivanja preko tog sajta i sta mi je sve potrebno uopste za kupovinu preko interneta posto nemam iskustva sa tim?

Ne znam zasto ne kupite Asus-a kada vec LiteON ne moze da se nadje nigde?!

Ja sam ga narucio u Jakov-u. Na LiteON mislim.