Lite-on ihas 524B truncate i overburn opcija nakon flashanja

Vec se danima mucim oko ovoga,.imam navedeni dvd drive i flesao sam ga pred nekih godinu dana i sve xgd3 igrice su radile kako treba. Htjedoh sprziti i kaze mi da je slobodno 8,5 GB umjesto 8,7. Napravim write burnermax fwa i restarirram komp, odem u imgburn da sprzim no pojave se one dve opcije. Pokusao sam sa safe modom, imam najnoviji stock (al2a) na njemu no nista. Koristim dvd dl verbatimove naravno, a probao sam i payload no nemoze ga omoguciri…pomocc??

Prati tutorijal za fleshovanje rezaca, uradi ponovo fleshovanje i ne propustaj ni jedan korak, ako je podrzan model mora da radi.

Napravio sam sve 1837191 puta i nece, nista se ne dogada. Imas li ti iskustva u tomw pa da probamo preko team viewera?

Sent from my LG-P700 using Tapatalk 2

evo ti tutorijal uradi po njemu do sada je minimum 100 clana uspelo da fleshuje rezac, obrati paznje na oznake na rezacu i na sve sto pise u tutorijalu

http://www.xboxrepublika.com/tutorijali/3359-tutorijal-ixtreme-burner-max-kako-flesovati-liteon-rezac-za-pc.html

A napravio sam sve kako tu pise vec…

Sent from my LG-P700 using Tapatalk 2

negde gresis druze, ne moze da ne radi, kad smo mi ovo svi instalirali na brdo rezaca do sada, ne vidim zasto i ti ne mozes, ali negde gresis, nesto tu ne stima u svemu tome…

Ubaci DVD i vidi da li pise da imas 8.13gb slobodno. Ako ti pise 7.96 onda nije uspelo i moguce da ti rezac nije kompatibilan (mozda si uzeo neku drugu reviziju).

S tim istim rezacem sam narezao brdo igrica pred 6 mj ali sada mi ne zeli narezati, rezac je kompabitilan

Sent from my LG-P700 using Tapatalk 2

Onda ti mozda rezac odlazi, to je sasvim moguce. Na svu srecu sad se gomila rezaca mogu preflesovati na ihas fw.

evo ponovno sam flesao ovaj put s drugog accounta, sjecam se da sam se i prvi put kad sma flesao dosta se mucio i nije mi htjelo po tutorijalu, ali sad nikako. ima li tko volje pa da preko teamviewera probamo??