Link jqe360

Postovani otvaram temu da bih pitao mozda ima netko vise iskustva da mi pomogne…
imam xbox slim 250gb i prebacivam sve igre preko usba (ako je na 2cd-ea onda na dvaput)

e sada imam problem sve sam napravio za spajanje na link kako je u turtorijalu port forwarding i sve mi prolazi apsolutno ali u koju god igru udjem i stisnem X da bi odabrao system link uvijek mi je nedostupan pa me zanima jel tko imao slican problem i sta je rijesenje…?? hvala

Na primer koje igre? Jesi li siguran da uopste imaju system link?

Npr call of duty ghosts par puta probao tokom dana

Da li ti je u dashlaunch-u omogucen pingpatch?

Imas detaljan tutorijal na forumu ovde.

Ako znas sta ti sve treba za Link onda mozes i da pogledas ovaj brzi tut:

Isprati sva podesavanja, i nema greske.

u settings pa plugins valjda, LINK treba da bude stikliran i ukljucen, 99% problema je ovo

Popuni ovo http://www.xboxrepublika.com/jtag-rgh-pitanja/8294-kako-pravilno-postaviti-pitanje-sablon.html kako bismo znali koji FSD i Dashlaunch imas, izmedju ostalog.

Ali ne sve je odradjeno slikat cu ti eventualno sta sam za sad vidio da nisam napravio stoi je lark poslao sada turtorijal jest beta update taj dio cu peobat sad kad dodjem kuci takodjer cu vam poslati i sve info (kako postaviti pitanje) pa se nadam da cu i rijesit nemogu se strpit da zapucam online

nakon sto sam probao turtorijal sto mi je poslao lark … nisam uspio evo podatci
kernel 2.0.16537.0
slim konzola
3.0b rev775
xbox backup creator
ne znam da li ima interne i koliko znam da je kupljen sa hdd-om 250gb
nemoguce mi je pokrenut system link (call of duty ghosts) skinuo sam i zadnji titl i dashborad sam skinuo sve namjestio kako je u turtorijalu sve ok ali system link ne pokrece

cak kad udjem u library gdje mi pise username ispod pise system link patched ali se i dalje ne pokrece

uradi ovo gore

system link patched je samo oznaka da ti je patchovan PING limit nista drugo, tj da i sa vecim pingom mozes na net… i to je bilo tu jos odavno pre samog LINK-a

I sto da sada napravim?? Nisam razumio to link mora biti stikliran ne znam sta napraviti…
:star2::heart::wink::four_leaf_clover:
:gift::tada::star2:
:sparkles:。\|/。:hibiscus:
:tada: S R E T N A​:balloon:
:four_leaf_clover:N O V A 2014​:beers:
:purple_heart:。/|\。:gem:
:four_leaf_clover::rose::tada:
:star2::blush::notes:

Napravio sam sve po turtorijalu ne razumjem sta hoces da kazes sa tim link treba bit ukljucen i stikliran sve sam napravio po turtorijalu

sta ti nije jasno ovde?

udjes u settings pa u plugins valjda, LINK treba da bude stikliran u kvadraticu, tj. ukljucen

sorry decki hvala najljepsa najednom danas sve radi

nisam se uspio spojit u sobu nesto nije moglo ali cackat cu oko toga sta i kako sada tako

evo me opet opet imam problem da ne otvaram novu temu

uglavnom problem je

ERROR
Unable to join game session

i to mi pokaziva svaki put kad se hocu spojit na bilo koju sobu bilo koju mapu
decki jel itko moze pomoci tu? Spojen sam wifijem forwardirao sam portove one po defaultu a i probao sam da promjenim na 1002 i 1003 jednostavno ne ide jel tko probao utp kabelom ima li itko slicnih iskustava… Sto napraviti??

da ne mislite da sam nelki noob jer vidim da me najednom ignorirate i mozda cak mi ne zelite pomoci ja sam uploadovao video o kakvom problemu govorim u prvom linku nisam se uspio spojit jer mi je devlink bio ukljucen u drugom sam iskljucio uglavnom nadam se da cete pogledat i mozda mi pomoci … hvala

My video - YouTube

My video 2 - YouTube

a jel rade druge igre? cod je poznat da zabada redovno

DEVLINK ugasi lepo pise OFF da je RECOMMENDED ili skini ovde kod nas na forumu kompletacn LAUNCH.INI koji ti treba jer ocigledno imas u DL podesene parametre kako ne treba

devlink sam iskljucio ima u drugom video… a sta da napravim sa launch.ini gdje ga mogu skinuti ? i kako ga mogu podesit kod sebe na xboxu da li da ga negdje u hdd-u overwritam ili samo da postavim iste parametre kao sto ga imate vi u svom, na forumu ? gdje ga mogu pronaci vidim da ima hrpa tema na launch.ini

a nemogu ja naci nigdje tvoj post gdje se moze skinuti i turtorijal kako ga zamjenuti sada sam sve pretrazio

u jtag podrska ima jedan jedini thread sa time, lepo pise kako se pravi, eno imas bas ja pisao, napravis ga i samo prekopiras preko tvog i restartujes konzolu…

ali pre svega PROVERI DRUGE IGRE kao sto sam ti rekao, ne trci

evo pokusavam ghosts isti problem mi se pokaziva samo sto je tu awaiting connection do 6 sekundi i onda me izbaci unable to connect to host… pa te molim da mi das direktan link za launch.ini jer sam se sada ubio trazeci nista nisam nasao

vise tvoj launch.ini nije na mediafire-u tako da jbga

pobogu covece postoji tema u jtag podrska u STICKY je, zove se AUTOMATSKI START FSD-a imas kako se pravi launch.ini i sve lepo pise, otvoris notepad na kompu, prekopiras sadrzaj toga sto pise u temi i lepo zapamtis kao launch.ini

koliko ja stizem da primetim tvoj problem se ogleda u tome sto nista neces da procitas niti pogledas i sa svime negde zuris i tvrdis da nema, ok kapiram igra ti se online, ako ti je to bilo primarno sto li si radio RGH onda :slight_smile:

pogledaj lepo temu napravi ovo i to je

tebi inace LINK radi ali problem je do njihovih servera da znas, dakle ti ako se logujes lepo na link i udjes u neki room to je ok, Public Rooms izbacuje skoro svaki put, dogovori se sa nekimd a probate zajedno ako vam radi onda puna kapa znas da je do njih onda

Evo da upotpunim post kolega ima xbox i stavio je iste al iste postavke kakve ja imam tj podesio je svoje po meni smo isli jednu po jednu i njemu radi meni ne

Uploaduj nam tvoj launch.ini fajl da vidimo sta ne valja. Inace desava se da LiNK nekome hoce a nekome nece, zavisi od mnogo sitnica jer je ovo ipak jos beta i nece funkcionisati svima kako treba.

Molim te sorry sta smaram kako to najednostavnije napravim?? Hvala

Ubodes fat32 flesku u Xbox i prebacis pomocu FSD File Managera.