Limundo iskustva?

Primetio sam da dok licitiram, da u isto vreme licitira i neko lice i to 3 puta za redom, npr. dam ponudu 31 dinar i nakon potvrde ovaj vec da vecu ponudu i sva tri puta u roku od 20 sekundi je uspeo da da da vecu, iako ponuda traje jos 2 dana.

Kako je to moguce? Kakva su vasa iskustva?

to je jer je on pre tebe dao vecu ponudu i automatski ide izmedju tvojih ponuda uvek njegova za 10 din veca

Pretpostavio sam da je to u pitanju ali nisam bio siguran.

ici ce njegova sve dok ti ne das vecu od onoga sto je on dao

To ti je tzv. Limundo Agent. Recimo, predmet licitacije košta 99 dinara, ti možeš da staviš ponudu od 1000 dinara. Biće prikazana cena od 99 dinara sa jednom ponudom. Kada neko ponudi 110 dinara, onda će “agent” automatski podići cenu za 10 dinara iznad ponude protivnika, i tako će raditi sve dok se ne stigne do cene od 1000 dinara. Nakon čega ti odlučuješ da li ćeš nuditi dalje ili ne.

a i pise sve to na limundu, ima ona najcesca pitanja ili kako vec, sa strane je

Kod nas je internet trgovina pod sloganom “posteno, pa ko koga za…be”
Ja sam kupovao par stvari ali samo pod uslovom da licno mogu da preuzmem. Ako proba da me zezne da imam koga da hvatam za gusu.

reicmo da je 50% rizik, ja sam imao slucaj i da sam morao da jurim za gusu, a i da kupim ljudski da ne vidim coveka nikad :slight_smile: