My english isn’t very good. I hope you can understand it.
1
Download the files and unrar them.
2
Insert the files into the USB memory using USBXTAF.
3
Start your xbox and sign in with the DLC4 BY MEXICAN profile (If you cannot do it, use the guide button of the controller.
4
Run the game.
5
When you see “Press Start”, before to press Start press the guide button of the controller.
6
Press “X” to sign out from the dlc4 mexican profile and sign in with another profile.
7
Return to the game and play it FULL.
8
You need to have the internet cable plugged
Ja nerazumijem 2 i 3 i jel to radi ako smo banani na livu
Ako radi dali mogu to ubaciti preko hard drive kita ??
mozes da ubacis preko usb data kabla, samo nemoj da me pmujes kako se toradi molim te, i da lepo pise pod odeljkom 8, moras da budes na netu tj. na LIVE-u da bi ga igrao, ako si banovan zaboravi, mada kako pisu vec postoji varijanta da se igra i offline, ceka se da postave link. a kako mi smrdi, izgleda da ce se moci svaka XBLA igra da se igra na ovaj nacin, samo treba ljudi da postave igre i svoje profile. mada cim moras da budes na LIVE-u a kad MS primeti da je minimum 100 ljudi aktivno sa istim profilom, bice lupanja po usima. iako je taj profil potreban samo da bise pokrenula igra. ZAJEBI!
PS: pojavili se i Castle Crashers u ovoj varijanti, jos worms-i i lara i na konju smo ko sme da rizikuje
Probao i uspeo. Dakle kao sto kaze Akiris prebacis na usb profil i igru i to je to. E sada ja se ne razumem bas u live!, ali taj profil je ocito dosta “sjeban”. Konstanto izbacuje greske neke, u principu ne mozes preko njega nista raditi od live-a opcija (skidanje demo-a npr.). Kada krenesh na igru isto izbacuje dosta gresaka medjutim posle 5-6 OK pritiskanja, dolazi se do igre. Kada je ucita samo promenite profil i igra radi ! Videcemo u vezi ban-a ali za sada sljaka kao lepitr. Naravno, morate imati konekciju ka internetu.
Cekaj isto pokusavas preko ovog deljenog profila da pokrenes igru ? Ako je to, napisi u cemu je problem jer ja sam uspeo da pokrenem. Konkretno ako nece da vam otvori profil preko dashboard-a, pritisnite sredisnje dugme na kontroleru pa se preko njega logujte.
Naravno rizik postoji, ali nije samo 1200 M$, jer ce lik okaciti jos brda igara , konkretno vec je stavio : Monkey island 2 SE i Dead Rising 2: Case Zero .
pojavila se Lara Croft and The guardian Of Light, price of persia, re5 dlc i jos mnogo stosta. sto se tice profila, logujte se sa xbox guide button-om a ne klasicni sign in preko dasha, onda birate avatara, dobivcete msg da neke stvari LIVE-a nisu dostupne. to je to. idite u games library, i igru pokrenite sa Y a ne sa A pa play game, sacekajte main screen, sign out i sign in sa vasim profilom. Easy peasy japanesse