Lies of P

Soulslike naslov inspirisan Pinocchiom, deluje zanimljivo. Okruzenje podseca na viktorijansko doba iz Bloodborna sa dodatkom steampunka. Igra izlazi na svim platformama sem Switcha ali release date jos uvek nije poznat….APAB.

3 Likes

Izgleda ok,a da li je isto ono bolesno teska kao one Sols igre ili je ova normalna?

Verovatno ce biti slicno. Ipak je soulslike igrama zastitni znak tezina. Mada nije to toliko tesko samo je learning curve i neprijateljski svet za mnoge previse. :rofl:

Ovo izgleda super. Zanimljiv svet i tema.

Za mene previse… necu ni uzeti u razmatranje.

Naslov je malo meh, ali koji fan ovog zanra ce da propusti nesto sto ovako izgleda :smiley:

Ne znam da li ste igrali, ali igra je za svaku preporuku. Priča vrh, kako je urađena nije toliko teška po meni u poređenju sa Dark souls 3

Odlična je igra, utegnuta, fluidna, bez bagova (koliko sam ja primetio dok sam igrao), nije preterano otvoren svet što mi odgovara. Uglavnom mimo toga što je souls kopija, sve pohvale imam za ovu igru. :ok_hand: Mnogi su pokušali i failovali, ali ovo je možda i najbolja souls like igra koju sam igrao.

2 Likes


Fantastična igra za svaku preporuku… Zaista jedva čekam ekspanzije i drugi deo…

5 Likes