LG Launches the LG G6

Na MWC 2017 događaju LG Electronics je prikazao novu perjanicu - LG G6

Više o spec i samom telefonu:

http://www.gsmarena.com/lg_g6-8466.php

4 Likes

Mislim da je ovo moj sledeći telefon.

1 Like

Ne znam…meni se baš sviđa. Jednostavne i “grube” linije. Kao da su mene pitali kako treba da izgleda. Jedino što bih ja vratio on/off i volume dugmiće na poleđinu telefona.

2 Likes

Također. Baš se mislim kako ljepši, bar meni, telefon odavno nisam vidio. Šta ti je ukus…

Potpisujem.

Sa cenom od 229e na Evropskom trzistu ovo ce biti must buy telefon. Za 3 godine.

Ne izgleda lose, clean and simple. Mada nemam preterano poverenja u LG build kvalitet, izgleda da su se sada na to bas fokusirani (no gimmicks).

https://www.youtube.com/shared?ci=ourX_z3Towk

Meni isto retko ruzan telefon. Podseca na neke jeftine modele smart telefona od pre 5-10god!
Uzas. Ali su mu karakteristike barem na papiru odlicne.
Svidja mi se onaj fazon sa dve aplikacije! Nije da vidim kako bi mi to trebalo ali zvuci super :wink:
Sto kaze jahalang0112 LG nema nikakvu ideju ni pravac, lutaju od slucaja do slucaja, od serije do serije.

G serija ima neke svoje karakteristike i identitet. Siguran sam da telefon dobro deluje u ruci. Steta sto nema bele verzije.

Koji crni identitet, svaki je razlicit nebo/zemlja od predhodnog. Moja zena ima G4 odlican telefon. Meni je prelep, sa onim koznim ledjima. Ali svaki sledeci i predhodni izgleda drugacije.

1 Like

G2, G3 i G4 su slicni…dugmici pozadi, jedino im je oblik drugaciji…ali zamisli da proizvodis isti telefon sa boljim profesorom etc…pa nema vajde od toga

Zanimljiva specifikacija samo je dizajn malo čudan

Zar ne zelis da vidis nesto “fresh”?

Pa nije stvar u tome. Nego svaka marka ima nesto prepoznatljivo. Kako kola tako i telefoni.
Kada znas da izlazi novi Golf znas da kada izadje da ce da vuce korene od predhodnog.
Znas da nece liciti na BMW 3
E to je fora. Na to je mislio i to je i meni glupo.
Ocito je da nisu u stanju da se pronadju i da pipaju u mraku.

1 Like

Tu vec ulazimo u subjektivne kategorije ali cini mi se da nije nista vise ili manje razlicit nego modeli bilo kod drugog proizvodjaca. Da sad ne redjam slike G2/3/4/5/6, svako moze da proveri.

Upravo tako.
G2, G3 i G4 su bili jako slični, pogotovo prelazak sa G3 na G4. Vizuelno nije imao skoro nikakve razlike. Tada su zamerali što LG nije odigrao malo drugačije i promenio makar malo i dizajn.

Pričam iz prve ruke :wink:
Ima i more slika ne netu, no evo jedne na brzaka:
G2/G3/G4/G5

1 Like

Nema nista prepoznatljivo. Svaki odskace. Nema “nesto svoje” Sem onih glupavih, neprakticnih dugmica iza.

Nit su glupava, nit su neprakticna

1 Like

Zavisi iz ugla gledanja i navike. Meni je glupavo jbg…