LG 3D Optimus P920 problem!

Imam jednu dilemu i problem naleteo sam na ovaj model nesto jeftino ( tu je dilema uzeti ili ne ), tu je i problem. Na uredjaju je instaliran 2.2.2 android e sad problem je sto kada udjem u kameru gornji deo ekrana ne reaguje uopste na touch ( recimo kad ocu da promenim na prednju kameru ) ne reaguje, a recimo kad udjem da zovem nekog i ukucam brojke isti taj deo ekrana (gornj) radi normalno, posto ima par tabova ( poziv, kontakti , grupe … ) najnormalnije reaguje. A kada ukucam par brojeva i kad pokusam da obrisem recimo pogresio sam jedan, broj ne mogu jer isto tako nece da primi komandu kad dodirnem ekran, ima jos par primera. Interesuje me da li ista se desava da li je softverski ( mislim da instaliram 4.0.4, da nisu neki bagovi) ili hardverski ( touch folija da je stradala ) problem, i da li da uzmem fon ili da begam sto dalje ? Ako je neko imao iskustva sa ovim da mi pomogne. Nadam se da razumete sta je pesnik hteo da kaze :smiley: .

To ti je hardwareski touch treba da se menja za pocetak pretpostavka da je on a moze da bude i ozbiljnije. Verovatno je jeftin bas zbog problema koji ima.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Verovatno i jeste jaftin pa ne bih da se zalecem, rekoh ajde da se raspitam , jel moguce da je to ako ima kineski touch ? Gledao sam po netu original touch sa prednjim panelima je 60 E.