"lepljenje" subtitle-a

Posle neuspeha sa programom aviSubtitler reših da potražim pomoć! Mogao sam i da izguglam nešto, ali kontam da će mi nešto “iz prve ruke” bolje doći.
Elem, treba mi fin i brz program za lepljenje titlova na video fajl. Ne pitajte me zašto, jednostavno mi treba:rolleyes:!
I poneka reč uz eventualni link nije na odmet…heh, hvala!:beer:

mislim da misli ( :S ) da na postojeci video ubaci subtitle bez .sub ili nekog drugog fajla, ako je to moguce?

moguce je sa Auto Gordian Knot, on ima opciju da se to uradi…nije tesko, ima opcija, da se ucita video, subtitle… sajt AutoGK Homepage - THE tool for XviD / DivX conversion

neznam koliko je tesko procitati post pa tek onda napisati nesto? ali ocigledno da je ljudima lakse da trabunjaju nego da prvo polako procitaju sta je napisano u originalnom postu, pa covek nece da nista sinhronizuje nece nista da prevodi oce na postojeci divx da zalepi prevod da kada ga verovatno pusti na xbox360 da ima prevod u filmu posto sam xbox360 pusta divx filmove (zavisi u kojem su kodeku radjeni ili u kojem su kontejneru nalaze) i oce da gleda na miru film!

ninja cudim me da ti ti taj program nije pomogao posto je to najlakse resenje za tvoj problem!

edit: objasni sta hoces da uradis tacno da se nebi suketalo u temi bez veze!!!

sve si ti lepo objasnio… i, da za neverovati je ali aviSubtitler mi odradi konvertovanje bez tona. Skinuo sam i najnovije divx kodeke, ali jok, neće.

probaj sa Auto Gordian Knot…

procedura je sledeca…kada ukljucis Auto Gordian Knot, stisni CTRL+F8 da ti se pojavi kolona za ucitavanje titla uz film…odaberes na koju ces velicinu, 1 CD…2…u Advanced Opciji mozes da podesis sirinu slike, kvalitet zvuka, mada to ostavis na auto…zatim kojim ces codecom da upakujes film, vecina playera podrzava XviD…stavis u Add Job i Start…zavisi koju masinu imas i za koje vreme ce da ti odradi, mada trebalo bi relativno brzo…eto…

Ako hoces da gledas neki film,a nema subtittle.
Onda predlazem uzmi Gom player,skines subtittle sa neta i preko player koristis opciju koja se zove “Subtittle explorer” preko toga nadjes svoj subtittle i pustis film onda.
I ako ti kasni ili zuri prevod ti mozes da podesis da usporis ili ubrzas vreme za subtittle.

DivXLand.org - Permanent Subtitles Guide

XviD4PSP 5.0 je najjednostavnij. Ja sam ovim lepim za iPhone.

probaj najnoviju verziju Avi Subtitlera. Posto si imao problem sa zvukom, tj nije ga bilo, probao sam ja kuci da vidim kako kod mene. I gle, ni kod mene zvuka iako je kod mene to radilo bez problema pre jedno dve godine na xp-u. Ona verzija sto sam ti dao je 0.18, a sad vec postoji 2.02, provuko sam jednu epizoda lost-a, kao kompresiju stavio Divx Codec, i za 21 minutu fajl je bio gotov, sa zvukom. Probaj, ucitaj neki fajl sacekaj dva-tri minuta da radi, prekini a ono sto je uradilo to ostaje, pa proveri dal ima zvuka. ako ima onda samo rokaj i dodjes mi dva bambija :smiley:

nešto mi govori da ne bi stali na PO dva bambija…

Radi !!!:beer::beer::beer::beer::beer::beer: