Lele

Ne znam da li će biti zvanični uvoznici, ali obratite pažnju na cenu!!!

Cena je Bogme pregolema.:smiley:

Al sam trol.

Kolika je sada cena Elite konzole u EU? Pomalo sam zbunjen…

300/310 eura jasper flesnut sa 1.6,to kod nas.:smiley:

A u EU se jos ciste stari lageri i postepeno prelazi na novu cenu koja ce biti negde oko 270 eura u proseku.

Ovo Nesa ima neki deal sa Pecom da napljuje sve prodavce,da Peca izgleda kao Svetac kad da cenu:D:D:D:D:D
Salim se naravno…
Stvarno su skupi…

Neša sarađuje sa Positive-om!!!:o

Sta je ovo boze sacuvaj? Ovo je stara verzija elite i jos po ovoj ceni :eek: :rolleyes:

Hahaha,ne vredi Neso Prle nas je raskrinkao.:smiley:

Znao sam da neko hoće:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

ROFL, :D:D:D

Ti Vojo covece vec igras uveliko Halo3:ODST na live-u koliko vidim? :slight_smile:
Ocigledno delimo slicnu filozofiju banovanja mada ja nisam hrabar kao ti.:smiley:

Ma nije on normalan :smiley:

:D:D Da je neki drugi leak nema sanse da bi igrao na main accountu ali posto je ovo AllStars nema nikakve dileme.

A i bas me briga, za halo se isplati da me bannuju ako vec hoce :rolleyes:

PS: Jos malo pa imam recon. Samo jos 2 achievementa"

Jedina igra koja isplacuje ban zestoko pored halo-a je Assassins Creed 2. A jao bog te kad to izadje…

:D:D:D:D:D
Ja ljudi cekam da izadje official…Ne bojim se ban-a(bas zato sto ne igram pre vremena):D:D:D

Ja bih je mozda i igrao,ali gde da cekam 34 sata da mi skine oba dvd-a :mad:…

Moras nabav’t bolji net :smiley:

Sta imas Recon?
Neku betu?

:smiley: Recon je legendari armour jos iz halo 1 koji je bilo ne moguce nabaviti osim ako ne radis za bungie, a sad je moguce ako uradis 7 vidmaster achievementa. Inace novi halo je Halo Reach a za betu ce verovatno trebati kod iz kutije mada ne mora da znaci posto na bungie sajtu piste:" All you need is your trooper" Protumaceno kao sam disk od odst-a :slight_smile:

PS: Ovaj poslednji achivevemnt Endure je apsolutno ne moguce nabaviti jer samo Bog moze da predje 60 waveova firefighta na heroic :eek::eek:

A Dizzy?:D:D:D

Dobro ajde da ih ne uvredim, samo chuck norris i dizzy mogu da ih predju :D:D:D