Lego Harry Potter Years 1-4

[SIZE=“5”]Lego Harry Potter Years 1-4[/SIZE]

Najzad je izasla igra koju sam nestrpljivo ocekivao.Da li je to zbog toga sto sam ljubitelj Harry Potter serijala(procitao sve knjige,pogledao sve filmove i igrao sve igre)ili zato sto mi se sve Lego igre bilo koje tematike svidjaju.

Moj prvi utisak,kada sam ubacio igru u Box i poceo da igram,bio je odusevljenje.Odusevili su me likovi docarani verno,od Lego kockica,odusevio me je,kao i u svakoj Lego igri do sad,humor,kojim i ova igra odise.

Jedna stvar me je iznenadila,a to je,kako uvek uspevaju da unecu originalnos u zagonetke i ne ponavljaju se iz igre u igru.Iznenadilo me je i to sto su sve najvaznije delove knjiga uspeli da prenesu u samo jednu igru.Ne znam kako uvek uspeju sve da spoje u savrsenu celinu,ali jedno znam sigurno,a to je,dokle god budu izlazile Lego igre bilo koje tematike,uvek cu ih rado igrati na svom Xbox-u :slight_smile:

Gameplay:

[SIZE=“3”]Da li ste igrali ovu igru i koje je vase misljenje o njoj?[/SIZE]

Ja sam volio sve LEGO igre…Vidjeću da ovo skinem pa ću javiti utiske.

Lego igre su do sada bile prilicno kvalitetne ali im je uvek nedostajalo nesto sto bi me privuklo da duze igram. Nemam problem s tim sto su “decije”, humor je takodje solidan… Eurogamer je dao 9 Hariju Poteru, ali mislim da cu ipak da zaobidjem.

Po meni su sve Lego igre cist pogodak,a to sto me je zadrzavalo da duze ostanem uz igru je najcesce humor,ali i to sto su igre radjene po nekim od mojih omiljenih filmova,knjiga itd.Ali dobro ukusi su razliciti,a ja ti preporucujem da bar skines igru i probas jednom da je igras,ako si bar malo ljubitelj Harry Potter serijala,garantujem da ce te igra privuci i ,naterati’’ da je igras :wink:

I ja isto obozavam Lego igre… igram ih chak od doba PS1, kada su izasli Lego Rock Raidersi ( ako se neko seca ) i Lego Racers…
Igrao sam od novijih Lego Indiana Jones, Lego Batman, a probacu i ovo sigurno, kad budem uzeo prazne diskove da narezem :smiley:
Odlican mini review btw…

Hvala za pohvalu review-a.Drago mi je da Lego igre privlace sve vise ljudi,a privlace ih svojim gameplay-om i svojom saljivoscu;)

Da…I kooperativni multiplejer na jednoj mašini je pun pogodak.

Probao sam Lego HP i nije na mene ostavio neki poseban utisak, kao ni predhodni Lego I.Jones New adventure. Mada znam da će se mnogim ljudima svideti, a pogotovo njihovoj deci. Moj rođak od 6 god. se žestoko popalio na Lego tako da sam morao da se zanimam sa njim i Lego igrama. Žao mi je što su promenili sam format igre koji se provlačio kroz Lego Star Wars, I.Jones i Batman.

Format su malo izmenili,a igra i dalje ostaje,po meni extra.A sto se tice misljenja mnogih(ne mislim na tebe fred-e)da su ovo ,decije’’ igrice,nemam problem sa tim.Mislim da ova,ali i druge Lego igre predstavljaju pravu zabavu,kako i za decu,tako i za starije,a to postizu onim ,sto sam u proslom postu i rekao,gameplay-om i saljivoscu,ali i mnogim drugim karakteristikama :wink: