Kvar na Xbox One X

Jedini da se nadas da je nije pregrevao i da je hdmi. Meni lici na hdmi, ali je upitno…

Pa ako nije njegova kako bi to mogao znati?Sve je to sad lutrija

Jeste, jeste, to i kazem. Dok ne pogleda neko, nista.

Sa hdmi mozes tako sto pogledas da li se mrda da li smiri sliku kada nadjes ugao da li je razvaljen, retimer chip znam da ne baci sliku, da gubi itd za zeleno nisam video na netu. Ako radi i samo te linije baca moguce da je on. Realno ovaka poravka kosta oko 50€ i navise e sada za koliko je rade sada neki “serviseri” ne znam, imas uvek nekog ko ce za nizu cenu da zameni….

Otisao sam do lokalne igraonice. Rekao mi je momak da imaju majstora koji ne zamenio tih HDMI portova koliko hoces. Ja cu to sad ostaviti ovako, pa kad dodjem sa Jahorine, onda da vidim da popravljam.
Kaze da je i cena oko 25-30e.

Ono sto sam primetio jeste da i kad mrdam hdmi, ne menja se nesto znacajno slika. Videcemo sta ce “majstor” reci. (Mada je na osnovu videa rekao da je moguce da je chip i da onda nema popravke) :confused:

Ma ima popravke, al je kratkoročna ako je apu cip (a ja bih rekao da jeste), što bi reko moj drug stavi tamo dobar flux i pirni je malo (misli se na reflow čipa duvaljkom-radnom smd stanicom), ništa mu nije haha…
U svakom slučaju javi šta si napravio