Kupovina Xbox One S konzole

Isplati li se kupovina za 31.000din?
100e odmah, aostalo na 12rata po 1500din?
Ima li ko bolji predlog tj bolju opciju igra+konzola za kupovinu?? U pitanju je x box one S,…Hvala svima na odgovorima!

Dobro dosao na forum. E sada mala kritika sto ne napravi temu pitanja i odgovori nego bas u oglase… Zavisno od finansijskih mogucnosti i zelja kupuj konzolu, inace ako se odlucis za xbox one imas game pass pretplatu gde ima mnogo novih igara u okviru pretplate obrati paznju sada u hame pass ubacuju i red dead redenption 2. Eto mali savet i vodilja.

1 Like

Dvoumio sam se malo kako funkcionise forum,nisam bio po forumima od mirca tj.poslednjij 15 god :+1::slightly_smiling_face:

Neznam koliko ti je hitna nabavka ali ako ne misliš igrati igre sa diskova potraži one s al digital on bi trebao biti povoljniji i ima 1 tb memorije

1 Like

Cek cek,ovaj (one s)znaci samo sa diskova moze u gameplay?koja je razlika?

Baš tako obe puštaju sa hard diska samo ovaj nema optički drajv pa ne možeš gledati bd filmove i igre sa diska.

1 Like

Da ok videh sad verziju,nisam do sad bio za konzole,al dvoje dece sad pa traze,a I ja cu da malo ubijam time :+1::slightly_smiling_face:

Vidi, ako ćeš uzimati Game Pass pretplatu, isplati se… Kažeš nisi imao konzolu, pa ćeš se sit naigrati u narednih godinu dana… Ne bih se oslanjao na konzole iz mađarske, jer ko zna kada će sve ovo da se vrati u normalu…

1 Like

Gleda sam u jednoj nasoj radnji sa gta5 je 31000,mislim da je to povoljno,…

Pa vidi, da je baš povoljno, nije, ali nije ni neka strašna cena, ako ćeš uzimati na rate… Zimus si mogao od švercera da uzmeš za 220e sa dva gamepada… Ajde vadi malo situaciju GTA 5, ali on sada može za povoljne pare da se nabavi…

1 Like