Kupovina Playstation 4

Pozdrav, planiram da kupim PS4 posto mi nije do bacanja 500€-600€ na gejming racunar e sad imam par pitanja.

Jel mogu da se igraju neke free igre tipa apex legends, war thunder online bez ps plusa i gde je najbolje kupiti konzolu.

Jel kupovao neko konzolu preko KP i jel preporucujete nekog prodavca? Takodje sam video na yt da preporucuju i ovaj sajt tako da gledam najbolje opcije

Hvala

Gledaj da bude slim jer su necujne, mozes i polovnjaka da pazaris. Prodavca gledaj da je blizu tebe da se uveris u ispravnost. Sto se tice igara digitalne su lakse za nabavljanje i za prodaju-a i jeftinije su-nemas ni da se cimas oko zamene diska kad hoces drugu igru. Treba ti PS+ za apex cini mi se ali za fortnite ti nije potreban. Godinu dana pretplate je 30ak eura tako da nije strasno a dobijas 24.igre za tih godinu dana…

Ne treba ps+ za Apex Legends moze i bez a i ps+ igre su vecinom meh ali zna da se ubode ponekad neka dobra igra kao sto je sada Bioshock Collection ili prosli mjesec Uncharted kolekcija.

1 Like

Planiram novu posto nije velika razlika u ceni

Imaš i ovde na forumu zvanični shop pa baci oko, možda ima nešto na stanju. Dosta članova je ovde uzimalo konzole i nema greške.