Kupovina igara preko interneta

da li si ih pitao da li moze da se uplacuje u evrima ?

Ne, u evrima ne možeš da uplatiš moraš u dinarima. U tome je caka u njihovom zarađivanju. Moraš da menjaš po njihovom nepovoljnijem kursu i uzimaju ti 1.5 % kad plaćaš u inostranstvu.

ja imam fifu11,ali mi je istekao trial online pass kod…gdje da ga uzmen?

Već sam ti rekao u onoj PES/FIFA temi, Online pass uzimaš preko Live-a za 800 poena.

Jel podrzava taj sajt srbiju?

podrzava i jeftinije su neke igre od shopto.

ljudi sta da stavim na posilku da bude:
Gift Wrap this order. Send this order as a Gift.
sa Zavvi.com narucujem

Ja mislim da je Gift Wrap da ne stave cenu.
Odakle si ? Ako si iz NS-a, i da ti stave cenu, neće da ti naplate carinu, a ako si iz BG-a, šanse za carinu su 50:50.

Iz Smedereva sam, proverio sam to ti je da ti zapakuju i stave cestitku kao pravi poklonu, to je shiping +2 funte pakovanje gift wrap.
kada se ne cekira ni jedno onda se stavi vrednost posiljke.
Proverio sam kod komsije on je narucivao i kaze da mu nisu udarali carinu za igre, on je preko 10 igara za ps3 narucivao preko interneta.

neću preko tih bodova,jer 800 bodova košta 150kn a ja da ih potrošim na online igranje,ima li koji drugi način?*

ima, naravno, idi kupi original igru na DVD-u pa ćeš dobiti i online pass.

ovo si mu lepo rekao :slight_smile:

Lepo mu je objasnjeno da treba da kupi original kod preko LIVE a on fantazira!
Madafaker da ima laksa varijanta i jeftinija sigurno bi ti neko rekao!

pa IMAM ja original,ali mi triba KOD

ne znam sta ti je?? ali moras kupiti kod na Xbox live ako zelis igrati online, mi pricamo egipackim jezikom ?

Zbunio si ga kad si napisao “original kod” pa je on propustio to kod.

Kupis preko Livea, sto je sigurnije nego kupiti polovno ili na razmenu.

Ljudi jer neko narucivao sa zavvi.com ja sam jos 6og narucio, juce su kao trebali da posalju igru poslao im poruku ne odgovaraju.
Posiljka pise processing, jer neko upoznat sa ovim problemom?

Mozda ti je na mejl stigla neka verifikacija koju moras potvrditi? Kada sam sa stranih sajtova narucivao Xbox Gold Card isto tako je pisalo dok nisam aktivirao.

Meni se desilo da sam potroshio sredstva na kartici pa su oni pokushavali par puta da joj pristupe i skinu sredstva i tek posle dan dva sam dobio odgovor da nema dovoljno sredstava na rachunu da se kompletira kupovina. :slight_smile:

Kod njih je to normalno da cekas malo duze,nista ne brini poslace ti paket…

aha ok druze.
Dva puta sam podesavao karticu i skinuli mi dva puta (0.01funtu) 2.44 dinara, znaci validna je i proverili su. Zvao sam banku ERSTE i kazu samo je to skinuto.
to je ERSTE VISA poklon kartica
Ima neka fora sa imenom katice da se pise: KARTICAR a prezime GIFT, jer neko upoznat sa time, posto ja stavljo moje ime i prezime za vlasnika kartice ?