Kupovina igara na Turskom nalogu koji ima GPU

Pozdrav svima,

Kao što već dosta nas zna, kupovina igara na Turskom nalogu više nije moguća ne-turskim karticama.
Da li je neko koristio i da li radi kupovina preko virtuelnih kartica turskih banaka? Napravio sam nalog na ininal i imam karticu, međutim (trenutno) ne radi dopunjavanje preko druge debit kartice. Da li ovaj sistem funkcioniše uopšte i kako? Volio bih da čujem iskustva drugih ljudi. Konzola je Series S sa Turskim nalogom i već odavno ide pretplata za GPU ali sa tom istom karticom ne mogu kupiti igre.
Hvala svima!

P.S. Alan Wake 2 je u pitanju.

Prolaze kartice i dalje lagano na Turskom regionu.

3 Likes

Ako imaš Master karticu prebaci region na Arg i cepaj.
GPU si uzeo direkt preko konzole ili si uzimao kodove za TR region (sa tim je bilo problema u par navrata oko kupovine kasnije)?

Direktno preko konzole.
Sile nema da istom karticom kupim Alan Wake 2.
MasterCard Premium Crnogorske Hipotekarne Banke

Ne znam za CG, ali trebalo bi da prolazi.
Probaj da prebaciš konzolu na ARG region, nema veze što ti je aktivan GPU.

Da li onda mogu da nastavim sa plaćanjem i korištenjem GPU?
Treba li posebno podesiti adresu kartice za Argentinu? VPN?

Bez problema sve funkcioniše. Ništa VPN i sl. Samo region konzole prebaci na ARG, dodaj karticu stavi ARG adresu i udri. Svakako je Alan na ARG jeftiniji :grin:

1 Like

Hvala, probaću tako pa javim :innocent:

1 Like

Ne radi ni na argentinski store, istu grešku izbacuje.

Ja danas uzeo fortune island na turskom storeu bez i najmanjeg problema

Da li je moguće da je problem do CG kartice?
Na kraju igra kupljena na G2A i redeemovan kôd preko MS Store i VPN-a

Prethodnog dana se razmišljam kakve beze ima turski region na Xbox-u sa grafičkom karticom, da li su sada dali i da se hardver kupuje preko toga ili se aktivira neka bonus igra uz kupovinu… Kad ono Game Pass Ultimate.

I’ll let myself out.