Kopiranje originalnih diskova

Hocu da prekopiram “Kinect Sports” originalnu igru sa diska. Kako da uradim, i da li je to moguce uopste.
Moze li mi neko pomoci?

Da li treba kao igru skinutu sa neta prvo da provucem kroz ABGX pa onda rezem ImgBurn-om na DL DVD disk.

Nov sam u ovome, bez iskustva.

Hvala unapred.

jel imas flesovan drive? mislim na kome ces kasnije da igras nareznu igru

elem, da bi iskopirao originalnu igru treba ti tzv, 0800 drive, to ti je flesovan drive iz samog xbox-a koji moze da cita originalne igre i da ripujes preko Xbox Backup Creator-a, pa posle toga kroz ABGX pa lepo narezes…

mislim da ti je 10x lakse da skines igru sa neta i narezes kao covek :wink:

hmmm, xbox smo kupili nedavno, i nisam nista radio dakle ni flesovao drive.

mislio sam, da li je moguce kopirati originalni disk na “normalnom” drive mog laptop-a ? dakle tipa…kopiram fajlove provucem kroz ABGX i onda narezem ImgBurn-om na novi dvd koji posle normalno koristim u xboxu ? to mi se cini najjednostavnije, ako vec imam originalni disk kod sebe (pozajmljen).

skidanje jedne druge igre sam jednom probao, 7 GB potrajalo malo, ali nije funkcionisalo nikako. nisam uspeo da je uspesno provucem kroz ABGX, mislim da je razlog jer je nisam nasao medju “verified” igrama. eto… tako da nisam siguran da bi mi uspelo sa ovom…

Ne mozes da kopiras originale sa klasicnim driveom i FW.
Da li si probao da kopiras original PC igre, NPR PS2 igrum ni jedna od njih se ne duplira tako lako zbog piraterije.

pa ti i da narezes te sa neta opet nece da ti rade jer nemas flesovan xbox, sta god da narezes nece raditi… kad flesujes onda hoce, a ovo kopiranje originala onako kako sam rekao nema drugo resenje ne mozes sad da izmisljas toplu vodu, da je tako mogli bi svi to da rade… postoji metoda kako, rekao sam ti koja i to je jedina nema alternative, kraj…

svaka cast prijatelju, super ti je odgovor… sa sve “kraj”…

prijatelju, ja da znam ne bih pitao…kakva crna topla voda, ako ti hoces samo “pametna” pitanja, pogresio si adresu prijatelju…internet forum ne sluzi za to

super ti je ovaj forum…

Ja sam ti lepo dao odgovor, a ti si krenuo dalje, morao sam da se ponovim i tako izrazim, a ti ako znas za bolji forum za xbox na nasim prostorima izvoli tamo…

Sent from my HTC Desire using Tapatalk 2

Druže evo ponovo ti pisem odgovor:

_**Ne mozes da kopiras originale sa klasicnim drive-om i FW.
Da li si probao da kopiras original PC igre, NPR PS2 igrum ni jedna od njih se ne duplira tako lako zbog piraterije.

**__Nema ništa od takvog kopiranja, ne pokušavaj!_