Konzola neće da se konektuje na Xbox Live

Kad pokusavam da se konektujem na live izbaci mi da ne moze i da izbrisem i ponovo skinem profil,a kad odem na test connection izbaci mi da ne mogu da se konektujem na net??? Internet mi radi na kompu

Kako si povezao xbox na ruter ?

Moguće je da ti ISP ne da više IP adresa. Jesi pokušao da restartuješ ruter posle povezivanja sa Xboxom?

Jesam,nije pomoglo. Da me nisu banovali mozda?

Pisalo bi ti da ti je taj profil banovan

Uff dobro je,ja odmah pomislio na najgore :smiley: nego problem je sto nemam USB pa nmg da skinem profil na kompu. Jel postoji neko resenje?

Ako si bio na live profil ti je tamo samo ga recoveruj,moras da znas email i password jer ce ti to traziti da ukucas dok ga budes skidao.kada ga skines probaj da se logujes.

Pa problem je sto ne mogu da se nakacim na live na xboxu :nono: a nznm sto

Jel si probao da se konektujes sa nekim drugim profilom jer ako ti je ranije radilo stvarno ne znam sta moze da bude…?

Nijedan profil ne moze,svi izbacuju istu stvar,da skinem.A kad krenem da skinem kaze da mi ne radi net,odem test conn prodje onaj prvi i izbaci gresku kod interneta. Ovo je od danas pocelo :frowning:

Sve kablove od interneta pokusaj da prespojis…znaci izbacis modem i ruter iz.struje sve oablove prespoj, i nemoj modem i ruter da ukljucujes u struju 5 do 10 minuta…imao sam slicnih problema kao ti, samo na racunaru…

Pokusacu,al cudno mi je jer mi net na kompu radi savrseno…

Ko zna sta si radio :smiley: Mozda si nesto cackao oko rutera pa si zatvorio portove tipa na samo 1, pa ti radi samo za komp ? Ako ti to ne bude radilo, na ruteru drzi ono dugme restart 20ak sekundi, pa ce ti on sve restartovati na factory, mozda ti onda proradi…javi kako si prosao :smiley:

Pokusao sam to,sve sam restartovao i probao test connection i sve prodje al kad je onaj deo internet-xbox live izbaci mi da mi je net spojen a da ne mogu na live da se nakacim?

To onda nije do tebe,idi na xbox.com pa ih im na suportu objasni problem.

Problem mi se resio sam od sebe hahahaha tako da moze lok