Konzola ne pokrece igre

Pomoz bog

Burazeri imam par nejasnoca…citam forum vec 2 dana i nigde ne nalazim da je neko imao ovo sto ja imam…pa kapiram da sam glup…i opet reko bolje ja da otkucam ovo…jer cu nastaviti da kopam po forumu…a mozda mi u medjuvremenu i stigne odgovor na ovoj temi…

E…kupih ja xbox360 256mb…i dobijem igre uz njega betmen, nid for spid, ejs kombat…narezane sve…i sve radi u fulu…nego se nas 4 specijalca istripujemo da igramo taj novi gta5…na zivot…i sad posto nemam dovoljno memorije da smestim to cudo…kupimo mi flesku od 16 gb…kad prc…to je u stvari 14 koma nesto gb…i izduvamo ga…al reko nema veze nabacicu ja njega kao storage da mi bude…pa cu da nasnimim cd1 na njega, a cd2 cu da narezem (snacicu se nekako)) i igram lagano pomocu diska (nek zuji, sta ga *****) i vidim ja ne kapira ga konzola (fles)…procitamo negde na netu da mora se uradi apdejt da bi mogo da se konfigurise fles (da bude storage device)…i skinemo apdejt na fles ubacimo u konzolu…kresnemo…nekst nekst jes finis…iiiiii karina…sve se promenilo…ceo izgled onoga kad upalis konzolu…i ne mogu vise da igram one igre koje mi dade ovaj uz boks…cita ih kao da sam film ubacio…

dal sam ja to sad s**** onako muski do kraja ili???
ili cu ipak moci da narezem neku igru???

I jos nesto me muci…nemam pojma dal mi je konzola j tag ili rgh ili ono trece

jos jednom se izvinjavam ako sam omanuo temu i to…al frka je

Cim si hteo da narezes igru u konzoli si imao LT+ 3. Kljucna rec - imao. Updateovao si dashboard i on ti je vratio stock firmware koji samo cita originale. Nosi nekom da ti ponovo flesuje.

Sent using Tapatalk

Sledeci put, daj naziv temi koji ce najbolje opisati koji problem imas, sada sam toi ja prepravio. Nemoj da stavljas naslove kao što su “Molim za pomoc”, “Hitno”, “Eventualni problem…gori” i slični . Sto se tvog problema tiče, alx ti je dao odgovor.

ok, izvinjavam se…jos ovo samo…pa nisam imao drugog izbora jer mi konzola ima 256mb memorije…zato sam imao takvu nameru (hteo da narezem), sto ne znaci da sam znao u kom mi je fazonu konzola jtag il to…okreni obrni, sad sam sve s****, nebitno dal sam imao lt, jtag ili rgh???..i dal cu uopste ja moci da igram taj gta, na ovoj konzoli,da znam dal da gurnem dalje konzolu ili da se iscimam da flesujem to??? hvala na brzim odgovorima

Konzola ti fleshovana po tvom tekstu, moras opet da fleshuje na LT+ 3.0 ako ni jednu igru ne startuje.

Sent from my Sensation XL using Tapatalk