Konzola banovana

Kupio sam konzolu koja je banovana. E sada me interesuje da li postoji neka mogcnost da ta konzola bude nekad unbanobana ili ne ?

Ne, ne postoji. Za PS3 postoji fora, ali za Xbox 360 ne postoji.

Nista :frowning: Igracu offline kad vec ne mogu nikako online , inace konzola je skroz ok i bukvalno je kao nova sa jasper plocom. date 2009.

Znaš kako, sad polako svi prelaze na nove konzole i ima sve manje i manje igrača Online, nije to kao pre 2-3 godine, pa da bude milina da igraš Online sa ljudima. Jedino ako igraš COD, mada, i tamo izgleda opada populacija polako.

Posto ne mozes to rijesiti, odnosno ukloniti ban, mozda da razmislis o JTAG/RGH varijanti?

A sta dobijam tom varijantom vezano za live ?

Ništa, ali imaš mogućnost da sve igre pokrećeš sa USB ili eksternog HDD, kao i da igraš XBLA igre, pokrećeš emulatore i još dodatnih stvari. Ali nema Livea, a pošto je konzola već banovana, onda ti ništa i ne znači to što nema Live.

Ok . Hvala puno na odgovorima. Iskreno konzolu nisam platio skupo da da i ne zalim toliko sto nema live

Dao ti je savet za RGH upravo zato, kad već nemaš Live, makar da se nerviraš sa rezanjem diskova. I ja bi ti to savetovao, jer ništa ne bi izgubio, a dosta bi dobio.

Najpametnije bi ti bilo da uradis RGH…Ne smaras se rezanjem diskova a mozes igrati i pal i ntsc igrice…pored toga imas i xbla igrice koje stvarno vredi poigrati…Ja sam tako uradio sa svojim jasperom i prezadovoljan sam…jedina mana je ta sto ne mozes stici sve da poigras…:slight_smile:

Postoji nacin mogu i debele da se upare sa novim serijskim brojem i Xval informacijama, zahteva patchovanje i pravljenje novog nanda…

Koja je to konzola ?

Debela ja jasper plocom iz 2009 xbox arcade i to verovatno ne mogu uraditi sam ?

Ne mozes sam, za to ti treba oprema i znanje. Mnogo je jeftinije ako posaljes nekome sa foruma ko se bavi time, ustedeces dosta para, jer u suprotnom bi morao da narucujes opremu od preko i iscitas mnogo tutorijala.