Konekcija sa serverom je istekla?!

Pokusao sam da udjem na PSN i pise da mi je konekcija istekla, zatim sam pokusao i sa drugim nalogom, isto pise… I na laptopu i na telefonu. Pomislih da mi je neko menjao sifru, ali i kad sam hteo pasvord da restartujem, opet konekcija sa serverom je istekla. U cemu je problem? Desava li se ovo ikome?

PSN često puca / offline / server overload ili je maintanance. Sačekaj malo, obično dođe sebi vrlo brzo.

Meni evo vec 20 minuta pise da je istekla konekcija… Nisam se sa ovim ore susretao :confused:

A preko konzole? Isto?

Evo meni nece da se poveze online na boxu. U cemu je problem nzm al neta ima…

Evo sad sam se connect. Sta je problem bio ni bog ne zna.

Preko ps4 sam uspeo da se ulogujem, ali preko laptopa i telefona ne moze. Hteo sam da promenim sifru, ali ne mogu uci :confused:

Meni se je to desavalo cesto, cak i sinoc. Nazvao sam kablovaku i objasnio im sta je u pitanju. Rekao mi je da se to desava mnogima, i dao mi je javnu IP adresu. Sada mi radi odlicno.

Pomislio sam da mi nije banovana ip adresa iz nekog razloga, ali ako moze da se uloguje preko ps4, onda nije to. Jutros sam mogao uci, evo veceras citavo vece ne mogu. Jos sam ugasio ruter na sat vremena, ali dzabe :frowning:

Meni je to stanje gotovo stalno hahaha, nemoj se sikirat to je valjda fora sa ovim dinamičkim adresama. Ostavi ruter ugašen preko noći, ujutro upali i sve će funkcionisat.

Ocigledno, jer kad koristim mobilni internet, onda mogu da se konektujem, dok preko svog ne mogu :confused: Probacu veceras opet, ako ne, gasim preko noci ruter, a ako ni to ne pomogne, zovem sbb da mi stave tu javnu adresu ili sta vec :grin:

Sbb je ziv k****. 2 dana mi drkavo radi net. Pa ondla malo nestane, pa se ponova drka sa nekom malom brzinom. Bili juce na banderi sta su radili pitaj boga. Ako nesto sredjuju pa ajde da razumem…

Verovatno se samo PSN raspada, uobičajeno.

ako mozes da se ulogujes u ruter, pogledaj da li postoji opcija port base passthrough. ako postoji onda bi trebao da imas mali prozor gde kucas ip adresu. pogledaj koja je ip adresa na konzoli i tu sibni tamo. Meni je to pomoglo i odmah imam i NAT 1