Kompletna maska za moj xbox 360

Da li neko mozda zna postoji li negde da se kupi kompletna maska za xbox360, nemislim samo faceplate, kako super izgleda ona hromirana.
Da li je neko imao iskustva sa auto lakom? Kontao sam skinuti celu masku odneti kod druga autolimara da je isprska nekom cool bojom. Kako bi to uticalo na zagrevanje, nebih da budem prvi ovde kojem je rood-ovala jasper konzola:-)

Na zagrevanje to nebi uticalo, ali da li je vredno truda da se samo promeni boja maske?
I ta boja ce vremenom da te smori, tako da tise ne isplati.

Akiris ima interesantne faceplate-ove za joypadove i konzole… Vidi sa njim!

Akirisu sta sve imas ? :stuck_out_tongue:

ma kupi sprej od 200 dinara otvori konzolu, osmirglaj masku i oboji lepo u koju boju zelis… tako je moj komp od belog postao crn metalik :wink: sad je ko nov :slight_smile:

Jel ima jos neko nekakav predlog? Ako ne, guglam po farbarskim forumima, ako postoje:-) I trazim onu hrom boju ili makar nesto blizu. Cim zavrsim postujem slike pre i posle. u jeb… zvucim kao onaj debil sa bk, kako ono bese panjkovic!?

Ako vec hoces da se zajebavas sa farbanjem, kupi, kao sto je neko gore rekao, sprejeve u boji koja tise svidja, skini masku i farbaj!

hrom boju kao novi slim ces dobiti ako kupis sprej sa lakom, tako da pazi, postoji sprej sa lakom i bez laka pa biraj. na poklopcu imas uzorak farbe. najbolja opcija veruj mi. samo nadji nekog ko ume da farba da ti se ne desi da se razlije boja :slight_smile:

kad ce slike posle farbanja :slight_smile:

A smara me drugar(autolimar), nemoze da nadje slobodno vreme. Izgleda da cu morati sam. A fazon je sto ja necu da zajebem boju, probao sam sa obicnim lakom malo po ogradi u dvoristu puno mi se razliva boja, nemam taj rad ruku jbg. Ali na kraju smoricu ga zvanjem pa ce popustiti:-)