Koliko trailera ce da bude za novi Assassins's Creed Unity?


Posto gameri vise od 'ladne pive vole da vide novi trailer nove Ubisoftove igre, postavljam poll koji ce napokon da utvrdi koje je stanje gamera. Koliko nam trailera treba? Koliko ih zelimo vidjeti? Ja glasam za zadnju opciju, definitivno preko 50.

Ne zelim samo da znam kakvu odjecu cu imati u igru, nego i kakvo ce da bude lelujanje kape glavnog protogoniste, kakav ce biti traversing, a da prostite, mislim da je vrijeme i da njegov “ponos” dobije trailer, sa sve realisticnom fizikom lelujanja (u zavisnosti od odjece-gace ili bokserice, ili koja je vec paralela sa ovim odjevnim predmetima u doba Revolucije).

Bilo bi lijepo i kada bi sakupili sve trailere na jednom mjestu, a neka to bude ovaj poll. Pored trailera, napisite i koje je to tacno po redu.

U poll-u glasajte, a usput i napisite koliko mislite da ce biti tacno trailera.

[SIZE=4]Iz Ubisofta obecavaju da ako poll bude popularan, i on dobija svoj trailer!!![/SIZE]

Kao što rekoh, bez 50 nisu ništa uradili, to im je sada postao standard.

ja idem na brojku 9

Prva tri komada!

Minimum 10…!!!

isao sam na do 10

Bice jos 4-5 sigurno, ako ne i vise. Isao sam i ja do 10, a konkretno mislim da ce biti 8. :smiley:

Ala ste me vi razočarali, svi terate na sigurno… :smiley:

Ja sam udario od 31 do 40, a u cast Shaquilla, neka bude 34!

Ja se drzim svoga 9.Jednostavno dajte ozbiljno

pa ovde nema niceg ozbiljnog,tera se sprdnja werto,nije mi samo jasno kako imas preko 2,200+ posta :smiley:

Šta znači ta reč? Meni nije poznata :smiley: Ali šalu na stranu, misliš da neće za ovu igru nabiti trejlere kao za AC4 ili Watch Dogs?

20-ak komada…

Pa mislim da su kasno predstavili igru.WatchDogs je bio poznati cca 2-3 godine cini mi se pa zato toliko trailera kao i za AC III koji je bio marketinski dignut u nebesa i lako konkurira WD.Znam da je ovo zahebancija,ali me bas zanima vase iskreno misljenje

Nikad nije kasno da se nabije 50-ak trejlera :slight_smile:

41-50 sam stavio :smiley:

Pise 11 di 20 trejlera , na ostalim je ok i pise do.

Preko 50. Sto je sigurno, sigurno je :smiley:

Preko 50 trailer-a. Na kraju, igra će da se razlikuje od svakog od tih 50 trailer-a. :x

Ja stavih od 41-50, mada ne bi me cudilo da ode i preko… :smiley: