Koju PS4 konzolu uzeti?

Odlucio sam da uzimam ps4, imao sam prethodno ps3 pa presao na komp i sad hocu ps4 jer mi se konzole dksta svidjaju. Koju sad ps4 da uzmem, nije mi potrebna pro verzija obizna neka cipovanu bi preo uzeo jer hocu kampanje da prelazim. Vidjao sam da postoji 3 verzije neka 7.00 ako se ne varam. Koja je vasa preporuka da uzmem

Slim ili pro

Slim.

Do7.55 se može softverski odraditi.Traži sa tim fw

Nasao sam ps4 fat 500gb jedan dzojstik cipovana na 7.55 softveru. Dobra je nije nigde ostecena a gura lepo. Pricao sam sa covekom kaze koguca je svaka proba kod njega. Kakvo je tvoje misljenje o toj konzoli

Cuo sam da kao smeta nekom sto se malo glasnije cuje, ali ja nemam taj problem stavim sluske legnem u krevet i cepam. Brat mi ima ps4 fat 500gb kupio nov i nije strasno ne cuje se mnogo po meni

Ne cuje se ako igras tetris. PokrenI Red Dead Redemption 2, Valhallu i takve naslove pa proceni :joy:

Brat tlou2 prelazio na ps4 fat kaze samo kad skines slusalice cuju se jace kuleri, nije mi to nrki problem jer na kompu imam 4 kulera i kad igram nesto zahtevnije vrte se samo sto komp ne poleti, al nije mi to strasno niti cujem dok igram jer su mi slusalice na glavi

Ako možeš bolje idi na slim,mlađe su konzole i posle lakše prodaš i nemaš problem sa bukom.

Veruj mi na Fifi se cuju a konzola bila od mene 3-4m sigurno a mogu da zamislim tek na RDR2. Ako ti zaista ne smeta buka onda ganjaj pro, imas ga sad na Benchu sa 2 gamepada 250-260€…

Videcu onda slim neku. Samo da pitam jel radi konverter tipa ubodes ga u ps4 na hdmi i povezes sa dvi kablom jel radi na ps4 taj konverter ili koram kabal onaj gde je sa jedne strane hdmi a sa druge dvi