Koju drzavu staviti prilikom pravljenja live account-a?

Dakle koja drzava, grad, adresa, postanski kod itd da mi sve radi bez problema za gold membersip i poene. PS Znam da treba da napravim hotmail account iz iste drzave. Hvala unapred na info. Poz

Grad London
Drzava United Kingdom
Zip Code W1A 6FL
Adresa Marylebone High Street

Radi 100%

Ne moras uopste da stavljas postanski broj ako neces da placas Karticom ali Stavi United Kingdom ( Englesku) ali mozes i bilo koju drugo samo da je iz Evrope da bi mogao da koristis Europen verzije kartica za Gold i MS poene

Hvala pretpostavio sam London jel sam isto radio za PS3. Samo sam hteo da budem siguran.

Moram da imam mail na hotmail-u da bih izasao na Live ? Prvi put cujem to :confused:

I da, i ne. Ne moras od hotmaila da imas mail, ali moras imati Windows Live ID. Svoj postojeci mail mozes pretvoriti u Windows Live ID, ne menja se nista, ni adresa, a mocices da ga koristis u MSN-u, Xboxu i tako to.

Znaci, kad kreiram Live account moram da navedem Windows Live ID mail i nijedan drugi?

Da, moras. I sve ono sto sam iznad rekao, moze biti bilo koji mail, samo ga “provuci” kroz Hotmail.

Provukao sam neki gmail mail ali mi sad neda da izaberem zemlju.
Pa ako prilikom pravljenja Windows Live ID mora da se navede neka evropska zemlja kao sto je receno iznad onda je bolje napraviti hotmail mail pa njega koristiti za Live ID.
Da pitam nesto: da li mogu da napravim drugi Live account ukoliko nesto zabrljam sa prvim? Da li je moguce imati dva naloga sa jedne konzole?

moguce je drugi mail koristi i iz konzole pravi account tamo daje zemlju koliko se secam vidis sve, Meni je zemlja USA, CA, lind blade drive, LA… ja koristim prave podatke od moje sestre mada mogu i lazni samo googlaj :slight_smile:

Pa jel` mogu da stavim Srbiju, nekako je najlogicnije?
Posebno ukoliko budem nesto placao karticom, onda bih i morao da stavim prave podatke?

ako nadjes srbiju stavi je slobodno :slight_smile:

A nema tamo nas ? Izvin`te :x
Ma meni je bitno samo da napravim account tako da nemam problema posle kad kupim karticu za Live.
Kupicu je ovde od nekog, valjda je dosta da samo otkucam broj sa nje, za to mi valjda ne trebaju neki tacni podaci? Samo da je evropska zemlja.

Ovako sam ja ukapirao. Napravi hotmail izaberi za drzavu zemlju koju ces koristiti za live account. Idi na google nadji adresu, grad itd. i ukucaj to. Ukoliko neces nista placati karticom onda si ok. Poz

Stavicu ono sto je napisao Akiris gore.
To je malo drustvo iz ulice Merilibon ;p

Ja imam hotmail.rs a uk nalog na xboxu jel to može biti problem?

Ok, registrovao si na UK, a da li ti radi Zune ili bilo koji drugi od video servias (osim youtube-a, daily motion-a i crackle-a)?

Druze jesi li video od kada je ovaj topic?

Tapatalkin’ w iPhone 4s.

Jesam, ali me je to pitanje kopkalo a nisam ga video do sada (neko je prokomentarisao pa se pojavilo odmah na drugoj strani)

Rade svi servisi koji nisu region lokovani…mislim da ih ima samo 2-3 koji jesu Love Film,4OD (tako se nesto zove :slight_smile: ) ne mogu da se setim da li ima jos neki koji ne radi…BTW citirao si coveka koij je to napisao pre dve godine