Kojoj igri ste posvetili najvise vremena, a na koju najvise "navuceni"??

Ajde da vas cujem, u koju ste ulozili najvise vremena i koliko dugo ste je igrali?
I na koju igru ste bili najvise navuceni?

Ja sam definitivno najvise vremena spucao u FIFU, s obzirom da sam je igrao 8 godina i da je uglavnom bila i jedina igra koju sam igrao.

Sto se zavisnosti tice, dok sam bio klinac WoW me je uzeo pod svoje toliko da sam bezao iz skole samo da bih je igrao u obliznjoj igraonici. Jednom prilikom su mi moji obecali da ako dobijem 5 petica u skoli, da cu moci na nocno igranje (od 22h do 7 ujutru). Kad su saznali da sam zbog igraonice bezao iz skole, cale me odvalio od batina i dodatna kazna je bila sto sam se morao osisati na kratko :grin:

Uz WoW, tu je i Apex… O njemu sam vec dovoljno pisao :slight_smile:

Tomb Raider :grin:

Mrtvi League of Legends, vecini poznatiji kao LoL. Poceo sam da je igram u 8 razredu osnovne skole a presta tek nakon kupovine Xbox-a 2018. (doduse jos par puta sa drustvom, ali 2019 zvanicno stavljena tacka). Imao sam svoje “radno vreme”. Radnim danima sam uvek igrao uvece, ako sam prva smena onda od 7-11, a ako sam druga onda kad se vratim iz skole pa do 12-01 sat posle ponoci. Vikend je bio ubistven. Svako jutro od 9:00-13:00 i uvece od 7 - zore. Najgore sto sam imao drustvo ( da, najgore) sa kim sam igrao i uvek je full tim. Par puta sam psihicki puko kada imam lose streak u rankedu la nmg da zaspim ili budem nervozan ceo dan. Nikad vise se neponovilo. Kazu ako si se zabavljao onda vreme nije baceno, ali ovde to ne vazi. Bezi te od ove urokljive igre. Tolko.

Ne mogu se bas porediti sa vama koji imate desetine godina u igrama, a i ne volim previše mp igre. CS:GO me je jedini zavukao jedno vrijeme. Kad saberem sve naloge na kojima sam posjedovao igru imam preko 1500h,što za 4 godine i nije toliko loša cifra.
Da dodam da nikad nisam naročito bio dobar u igri, master guardian najviše čini mi se, jer ga nikad nisam igrao redovno, tipa igrao bih 2-3 nedelje maltene svaki dan-ceo dan, onda mjesecima ne bih ticao igru.

Destiny kec. Mislim da su svi drugari bili sokirani kada je Sony dostavljao svakom clanu podatke o satima provedenim igrajuci video igre. Bas je bilo bruka utrosenog vremena. Doduse meni je bilo lepo :grinning: Popularna Krota i Vault of Glass. Bolesno jurenje na rejdovima Gjallahorn i Vex. I to sam Gjallahorn dobio u 3,4 izjutra tako sto sam nekim slucajem imao slobodnog lika sa kojim nisam zavrsio rejd sa nasom balkansko ekipom. Uff bio srecan ko dete. Pa svo jurenje oruzija i armora na Iron Banneru. Zbog toga sam odmah uzeo D2 sa dodacima. Presli prvi rejd i nekako se tu zavrsila cela epoha igra ja Destinija sa mojom ekipom. Bili smo razocarani igrom, sve je ostalo skoro isto. U stvari sad i ne znam sto smo odustali i koji je tacno razlog ali nismo imali definitivno hajp kao za 1. Sve ostale igre nisu vredne pomena sto se utrosenog vremena tice :rofl:

2 Likes

Sta uopste vise da pricam… :hushed:

1 Like

WoW. Brat bratu jedno 5 godina, levelovanja, farmovanja, raidovanja. Nikad nisam zalazio u ekstreme da igram po 16-17 sati dnevno, ali igrao sam bas dosta.

Doduse neki od najlepsih momenata gejminga sam doziveo upravo igrajuci WoW. Bio sam u istom guildu jedno 4 godinei skontao se sa ljudima do te mere da nam je recimo glavni healer ukljucio live stream njegove svadbe :laughing:

A GM guilda iz Holandije dosao u Novi Sad da se vidimo izadjemo i malo zajebavamo.

Pustio me WoW odavno, i kontam da se nikad necu vratiti.

Mislim da zadnji put kad sam ukucao /played iskocilo je nesto tipa dve godine, kakvi sati, kakvi bakraci :joy:

5 Likes

Nfs underground 2 pa halo 5 pa pubg

Bila je tema prethodno, ali pre sedam godina :grinning:

Starcraft svi delovi i BF 4

Slabe su vam te brojke. :joy: Jos ovo je bez Championship managera i pirata koji je sljakao normalno sve do 2013.

4 Likes

Mene devojka ostavila zbog FM-a. :joy: Hvala joj na tome, barem sam na miru mogao da se posvetim sejvu. :joy:

7 Likes

Krajem oktobra 2016 se pojavio Titanfall 2, ali, ako se dobro sećam, samo ga je @n00dle tada imao i igrao.
Loš tajming da se izbaci TAKVA IGRETINA, jer se potrefilo sa BF V.
Iako je većina igrala BF, ja sam se totalno bio navukao na Titane.
Tri puta za redom prešao kampanju, što je izuzetno redak slučaj u mojoj dugogodišnjoj igračkoj karijeri.
MP sam igrao konstantno, i konstantno bio loš. Ali nisam bio frustriran, jednostavno sam znao da treba vremena da igra uđe u “ruke”.
Kad je sve kliknulo, a kliknulo je, i kad sam postao dobar, e tek onda sam izludeo.
NIŠTA, ali zaista ništa drugo nisam igrao godinu dana.
Sve do izlaska novog “zla” u obliku PUBG-a.
Podjednako sam igrao obe igre sve do početka 2018-e, kad sam se skroz prešaltao na PUBG.
Prokletinju igram i dan danas!

4 Likes

Meni je drago da neke igre ne mere vreme. Sveukupno sam mislim najviše vremena utrošio na Gears 3. Odmah iza njega Halo Reach i Dark Souls. Da Shadowverse meri i vreme na telefonu, verovatno bi imao oko 600 sati. Vermintide 2 sam isto dosta igrao sa društvom, mislim oko 200 sati? I gomila drugih rpg po 100-ak sati.

A trenutno sam opsednut sa Arknights, koje mesec dana igram bez prestanka. Trenutno nemam neku posebnu želju da igram na konzoli/pc, kao i svako leto pa je telefon zauzeo glavnu ulogu.

Za 5 godina, na menadzeru si ostavio preko 460 dana igranja :slight_smile:

Svaka cast, utesilo me ovo :slight_smile:

Overwatch :crying_cat_face:

1 Like

Splatoon 2 i Hill Climb Racing 2

Halo 5 -1600h

Battlefield 4

Halo MCC - da je radio od pocetka imao bi 2000h lagano

Monster Hunter World + Iceborne

Sensible World of Soccer 1996/97.

Odveo islandski Thor na krov Evrope :slight_smile:

Inace, igra koju nekako uvek igram je Wizard of Wor

https://www.c64-wiki.com/wiki/Wizard_of_Wor

Prvi put sam je zaigrao 1986. I dalje je ponekad ukljucim. Da vidim dokle mogu da stignem :slight_smile:

Definitivno samp, 6 godina sam proveo i to skoro svaki dan, nisam tad bio bas ljubitelj story moda vise sam igrao mp ali najvise samp