Kojim putem odavde?

Evo mog problema iliti pitanja.

Nije strogo vezano za JTAG ali nisam znao gde drugde da stavim posto je generalna tema.

Elem, imam Falcona sa LT+ 1.1. Moram dalje ali kako?

Ima tri resenja ali sva imaju mane.

  1. LT 2.0:
    Mora da se patchuje iso sa 3.0 na 2.0.
    Pitanje je dokle ce to da radi ako uopste radi sa svim igrama.

  2. LT 3.0
    Mora poseban rezac a i ako ne mora ne moze instalacija na hard,
    a i rezanje mora samo na extra kvalitetne diskove.

  3. RGH
    Aktuelni problem s novim dashom koji ubija RGH.

Ogradjujem se ako nisam sve dobro shvatio ali mislim da stvari ipak stoje kako sam ih opisao.

I sta sad? Koje je zlo najmanje po vama, i sta da izaberem da bih video i po neku novu igru?
Znate i sami sta mi radi tj. ne radi sa sada vec dobrano zastarelim 1.1. Ovako vise ne moze!
Help! :slight_smile:

Napomena: Live me ne zanima.

Ako nisi uradio naj naj najnoviji update, nema razmisljanja. RGH. end of story

^^^^ Onda bi ti takodjer preporucio da uradis RGH.

Ako nisi uradio dash na poslednji, RGH resava sve problem, nemas o cemu da brines u buducnosti sem o vremenu da sto vise igras :slight_smile:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Imam jos onaj stari Kinekt dash.
Znaci moze RGH pa ovaj najnoviji dash? Ili i ne mora taj?
Koji je poslednji dash koji mora da se ima na tagovanoj konzoli da bi sve radilo? Mislim, koja verzija?

  1. Onda mozes bez problema napraviti RGH.
  2. Ne moze(za sada nema podrsku) RGH pa ovaj najnoviji dash. Ne niti ne mora(mozes si staviti ako bas hoces ovaj predzadnji metro dash 14699, ali nije ti niti potreban nakon RGH-a).
  3. Dash Launch 2.29.

Dash Launch je verovatno deo RGH? Ja sam mislio koji oficijalni dashboard mora da se ima.
Ali sad kapiram da kad se uradi RGH moze bilo koji pa i da ostane ovaj koji je trenutno. Je li tako?

Napomena: Live me ne zanima.

Sam si sebi odgovorio, LT postoji samo da bi mogao da ides na live. Ne razumem zasto JTAG nije popularniji kod nas i zasto koriste rezane diskovi ljudi koji ne idu na Liveā€¦ To je besmisleno.

Pa mozda zato sto je ipak dosta skuplji od flash-a.
Meni to nije problem ali mi idalje nije najjasnije ono oko dashboard-a. Ispada da je svejedno koji je, ali kako je to moguce? Recimo da imam neki dash stariji i ubacim Kinekt igru ona ne bi radila jer dashboard ne podrzava Kinekt. Tako ove novije mozda ne rade jer zahtevaju neki noviji. Znaci, ipak je bitno.
To bih voleo da mi malo pojasnite.

stavis dashboard, koji podrzava sve. i dokle god ne izbace dashboard, bez koga se ne moze, ostajes na njemu. to sto ti igra npr, kad je ubacis u konzolu i pokrenes, trrazi update, to je zato sto je MS tako hteo a ne zato sto igra nece raditi pod starim dashom. kad sredjujes igru za JTAG, ti sam biras sta ces da prebacis. kad otvoris fajlove, obrises update, i imas igru koja nece traziti update a radice. kad se npr pojavi update bez kojeg ti joypadi vise nece raditi (glupost al primera radi) onda stavis taj, i na miru si. ne menjas do nekog sledeceg major update-a.

A koliko je tesko da sam obrisem update? Nikada nisam sredjivao igru za JTAG.
Naravno, najbolje bi bilo skinuti vec sredjenu igru ali ja nisam uspeo da nadjem JTAG verzije svih igara. Samo ponekih.
A trazio sam jer sam bas hteo da vidim da li ih ima da bih uradio RGH.
Pogotovo je problem sa trazenjem sad sa ovim gasenjem file hostinga :frowning:

Svodi se na to da izbrises folder koji se zove update. :smiley:

Sent from my Desire HD using Tapatalk

isto ko kad bi hteo da kupis najnoviji merecedes a ne znas kako se u njemu ukljucuje klima. kupi pa ces skontati, sta drugo da ti kazemo

mislim da znas put, ovo je vec otislo u offtopic. lock