Koji tv od ova dva modela uzeti za gaming?

Evo mali update, nisam dobio onaj lg koji sam narucio uz neko bzvz objasnjenje da ga nemaju na lageru, morao bi cekati mesec dana, a zadnji komad (izlozbeni) koji radi sigurno jedno pola godine u prodavnici i drnda ga svako nece da mi spuste cenu, sto je inace politika firme. Malo ljut, malo iz inata sam pitao sta imaju na lageru trenutno i sta bi mi preporucili i na kraju posle par modela izaberem ovaj :

https://www.mediamarkt.at/de/product/_samsung-fernseher-q70r-2019-65-zoll-uhd-hdr-smart-tv-1712254.html?rbtc=now|oow|appshare||p|appshare|

Malo sam presao limit koji sam isplanirao ali ovo je zaista nesto posebno. Kada sam usporedio sliku tog lg-a, i jos par televizora, i ovaj sto sam ja uzeo… ma ovo je za galaksiju ispred po svemu. Eto, kakogod ovo je konacno.
Da li mi moze neko preporuciti dobre wireless slusalice koje bi mogao koristiti uz ovaj tv, kako za filmove tako za gaming?

Dobar dobar… sutra idem da preuzmem a u nedelju cu smontirati sve, stalak i tv, pa onda malo uzivanja…

Da se nadovezem na ovu temu posto imam slicnu situaciju. Dete uzurpiralo tv u dnevnoj crtacima i yt pa se ja sa box-om premestio u drugu prostoriju i sad mi treba neko privremno i jeftino resenje za tv. Sta mislite o teslinoj s905 seriji?

Televizore delim u dve lige. Prvu i drugu. Sve ispod toga jednostavno ne vredi para, živaca itd.
Prva liga : Samsung, LG, Sony, Panasonic, Sharp
Druga liga: Philips, Hisense, Xiaomi, JVC, TCL, Toshiba, Hitachi
Tesla, Vivax, Vox, Fox, i ostala boranija jedino za baku koja gleda parove…

1 Like

Samsung q80t je po fantastičnoj ceni tako da pogledaj te modele. Inače Tesla televizori čuo sam samo sve najgore o njima…

Ja sam u medjuvremenu preselio samsunga u trpezariju, posto je bilo steta da stoji u spavacoj i da ga gledam tek ponekad… a ako ti treba jeftin a dobar tv, moja preporuka je : Hisense H55B7100. Ja sam ga uzeo na nekoj rasprodaji, i njega ostavio u spavacoj, i prezadovoljan sam. 4k rezolucija, smart tv sa wifi ugradjenim, tanak, lepo dizajniran, cak i zvuk mu je sasvim zadovoljavajuc s obzirom na izradu, a najvaznija stavka- cena. Za taj model od 55" platio sam 350€