Koji sound bar za tv 65"?

Pozdrav drustvo. Imam televizor samsung Q70R dijagonale 65 inca, i do sada mi je sluzio uglavnom za igranje i youtube. Od skoro sam uspeo nekako da nabudzim smart iptv aplikaciju tako da gledam program preko njega, a ima i pozamasnu videoteku. Ja ne mogu da kazem da je zvuk sa samog tv-a los, lepo se to i pristojno cuje, ali otkako sam poceo intezivnije filmove da gledam na njemu, zinulo mi du*e za neko poboljsanje zvuka, da to bude vise kao bioskopsko iskustvo… sta biste preporucili da uzmem, koji sound bar da moze da iznese lepo ovaj model, da kompletiram dozivljaj? Znaci treba mi nesto, ne sad da cela zgrada ogluvi, ali da bude kvalitetno.

JBL soundbar 5.1. Kum ga ima, savršen je

1 Like

Jel to ovaj:
JBL 5.1-Kanal 4K Ultra HD-Soundbar mit kabellosen Surround-Lautsprecher schwarz https://www.amazon.de/dp/B0778Q1SCZ/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_sQ08DbVDPH57Z

1 Like

Pocetkom ove godine sam ja pokrenuo slicnu pricu. Kupio sam nov 50" Samsung
Najbedniji zvuk koji sam cuo u svom zivotu. Kao najgori pc speaker zvuk ako se neko seca.
Pa sam bio prinudjen da kupim bar.
Uzmi neki JBL i neces zazaliti. Ja sam uzeo bukvalno najjeftiniji koje je bio u radnji JBL i zvuk je fenomenalan. Ne smem ni da zamislim neki jaci.

To je taj

Nije zvuk sa tv-a uopste los… ima 2×20w zvucnike i cini mi se kao da ima neke ugradjene subwoofere, imam takav utisak, cuje se to sasvim ok… bilo bi i glupo da u tv koji kosta 1700€ nisu ugradili nesto malo kvalitetnije. Ali, bio sam kod drugara koji ima samsungov soundbar 5.1, jacine ja mislim 350w… to je nebo i zemlja… zato sam i na neki nacin resio da uzmen to… pa sam hteo cuti iskustva sta bi jos moglo da se nabudzi uz tv… ovaj jbl mi zvuci bas zanimljivo.

Koji god bar da stavis od malo boljih bice bolje.
Pogotovo ako uzmes onakav JBL sto je neko okacio.
Moj TV je svakako bio jeftiniji mnogo oko 500e ali su bas tada jos neki ovde pisali da im nije nista bolji zvuk ni na tv-u od po 1000e

Bilo koji soundbar i bićeš prezadovoljan.
Meni samo nije jasno kako da nijedan proizvođač TV-a ne igra na kartu zvučnika.
Pa šlogirani BenQ u svoje monitore ugrađuje fantastično ozvučenje. Za primer je serija EX2780Q, gde je implementiran 2.1 sistem, a monitor košta oko 600€.
Daj mi to isto u TV i milina.

Pa upravo zato sto idu na kartu dodatne opreme i soundbarova. :slight_smile:

Mada meni ne treba nista bolje od zvucnika OLED LG televizora.

Uzeo sam nedavno bas taj tv 65q70r i uzeo sound bar samsung ms650. Jos uvek nisam montirao tv, a soundbar cekam da stigne. Tako da za par dana znacu konkretno ms650 kakav je pa javljam. To je ovakav, dizajn mi se dopao za ostalo cemo videti :grinning_face_with_smiling_eyes:
$_86.JPG-1
Mislio se izmedju samsung r550 i ms650 na kraju uzeo ms650.

Lepo izgleda ovaj ms650. Vidim na sajtu mediamarkt-a da korisnici imaju samo reci hvale za njega i da je dobio visoke ocene… i cena mu je ok, oko 300€. I po izgledu se fino uklapa ispod tv-a, i nema subwoofera da stoji sa strane, verujem da ima neki woofer integrisan u sam soundbar. Posto cu sacekati jos malo za kupovinom, taman ti Aco isprobaj pa mi javi utiske. Sve sa sto manje kablova uzimam kao opciju :slight_smile:

Ja sam ga uzeo na nekom snizenju za 240CHF tako da je to u evrima jos manje, nekih 200-220e. Da woofer je integrisan.

Probao soundbar, malo je reci da sam odusevljen. Gledam nesto pa kliknem da prebacim zvuk sa tv-a na soundbar ili obrnuto razlika je stvarno ogromna. Mislim da kad se navikne tesko da se moze bez njega. Ovo mi je prvi soundbar tako da nemam neko veliko iskustvo da bi mogao da komentarisem koji su bolji da ga uporedim sa nekim drugim i slicno, ali svakako preporuka od mene za ovaj model.

2 Likes

Uzeo do kraja lg sj3. Sta znam… na kraju sam odusta od necega skupog, za sad mi radi posao… bio na nekoj akciji. Juce sam video neki lg koji podrzava dolby atmos, za nekih 350e, pa cu mozda ovaj prodati a uzeti taj.

Koliko para, gde si uzeo?

Uzeo u interšparu… imam ga mozda 20ak dana. Dao sam 130e za njega. Sad ne znam… prodao bi ga za oko 100eura


Evo ga ko lutkica :laughing::laughing: