Koji Smartphone da kupim

Dakle koji telefon da kupim a da je do 200e

Preporucujem ti Microsoft Lumia 535.

Ja bih ti preporucio samsung s3 neo ili motorola moto G (2nd gen)

LG G2.

Gde si naso G2 za 200 evra?

Drugar uzeo skoro ko nov pre par meseci za 200€, ima da se nađe, ali treba biti uporan.

Po meni je bolji polovan G2, jedina prednost nexusa je stock android.

Pogledaj Microsoft Lumia Lumia 640 Dual Sim i Microsoft Lumia 640 LTE te su za 179e i 166e

Ne želim da ispadne da hijacke-ujem temu al’ obzirom da se o istoj tematici radi da bzvz ne otvaram novu. Elem, kako stvari stoje pašće novi G4 (potpisuje se novi ugovor), e sada me zanima jel’ najbolja kupovina uzeti s plastičnim poklopcem, pošto sam čuo da se leđa kod kožnih guli posle izvesnog vremena?

Lenovo K3 Pro. Necu noc sam ga testirao. Jako dobar telefon u ranku do 200e. Software je tu i tamo iako ima par zanimljivih stvari ali sto je najbitnije ne steka, 44000 na Antutu i 5.5’ displej FHD rezolucije. To je moja preporuka a sad ako mozes za te pare naci G3, Nexus 5 ili tako sta onda definitivno to uzimaj.

Posle mesec i po dana ja načnem temu i umesto mene da konsultuješ i pomogneš, ti sve vrćeš unatrag :smiley:

KoĹľna varijanta LG G4 je za osobe koje su, da kaĹľem, kancelarijski tip.
Za sve ostale - PLASTIKA!
Takođe, kožna varijanta nije za džepove i tesne torbe jer se brzo izliže, i da zaključim - telefon za ljude koji nisu mnogo u pokretu.

U prevodu plastika it is!

Moto G 3rd gen, telefon je cudo! Nisam siguran da li ima kod nas ali mozes naruciti preko interneta, cak podrzava i motomaker :slight_smile:

Ma najbolje ja da kupim Nokia3310 :smiley:

Imas dobar review na: https://youtu.be/MsPOKfIY4Rw
:slight_smile:

Da pitam,kratko i jasno,koji je najbolji :
LG G3
Samsung Galaxy S5
Htc One M8
takodje mi recite ako ima jos neki bolji od ovih,a da kosta isto.

Nemoj ici na stari flagship…uzmi noviji budget i bolje ces proci…
Ja imam G3 u pocetku samo reci hvale, ali posle odredjenog vremena vidis da je brljotina od telefona…1440p sa ocajnom baterijom…2h screen on time…
Kod androida ti je najbitnije (po meni) da kad ga kupis ima najnoviji out of the box android.
Ka bih ti licno preporucio da sacekas mesec dana i kupis Nokia 6…baci pogled…deluje kao fantastican telefon

1 Like

Nokia mi odskace od budzeta, a koji bi mi preporucili ,ajde da kazem noviji telefon a da kosta tu do 150e?

Ja sam dugo koristio m8, imam samo rijeci hvale. Vrhunski telefon, i debelo podcjenjen.

1 Like