Koji je model,pomoc?

Drugari potrebna pomoc ne mogu nikako sam sebe da usaglasim xbox je elit edition 120gb ,MFR DATE 2008-06-09
12V,14,2A, 5V-1A,I VEOMA JE TIH KAD RADI :smiley: ,E SADA ME INTERESUJE koji je ovo model nesto sam gledao ali ne mogu da se slozim da li je falkon ili pocetni JAsper ,pomoc

Evo ti link tu ti je sve lepo objasnjeno i nacrtano kako najlakse prepoznati jasper plocu
Jasper Is Here: A Look at the New Xbox 360 - AnandTech :: Your Source for Hardware Analysis and News

Falkon.

Lock!

@torgal meni isto pise na konzoli tako …znaci falcon?? koliko oni traju ?

@Pedja95 Haha dobro pitanje :smiley: Traju koliko srece imas,koliko ih drndas i pazis :slight_smile:

@Spam auuu … sta duze traje Ps3 ili 360 ?? posto kad mi ovo crkne (ne daj boze jos) …da uzem …:slight_smile:

Na to pitanje niko nema odgovor,kao sto sam ti vec rekao,zavisi prvo koliko srece imas sa konzolom,koliko igras na dan itd.Ima primera gde likovi ne gase konzole po 8 sati dnevno svaki dan i to one prve modele pa nikada nisu imali problema,a opet ima i onih koji je upale na sat ili dva pa dobiju rrod… :slight_smile:

falcon ili traje vecno ili 14 meseci, ako pregrmis toliko na miru si

ma ok je ovaj xbox imam oko 2 godine ,nije los falcon na elitu nemoj da ga plasite,a igram ga solidno.Falcon je slican JAsperu ali ipak je jasper bolji ,hvala

ja xbox imam vise od 14 meseci …znaci akiris ima dosta da mi traje jer sam pregrmeo ono krizno vreme …(14 meseci) :PP da ja isto imam elite

elite ili arcade, ako je falcon ista je ploca, nadam se da ce vam trajati koliko treba da traje, ali ako odjednom polude kuleri, znate sta vas ceka. barem je moj falcon tako otisao…

n e bre malerisi ovo mi je vec treci xbox :emoticon-0100-smile

treci?? aaaaaaa

Ja sam na drugom,videcemo koliko ce ovaj da traje :slight_smile:

ima li neko polovan banovan xbox ?

brate treci xbox …pa koliko su ti trajali prethodni ??? moj je star godinu i po valjda …to znaci da ce jos malo da crkne ?? aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ne znaci …ne znam po koji put treba da ti napisemo jedno isto…

znaci jasper je jedini spas ?

@Spam mozda 30 puta xDD salim se izvini … :slight_smile: