Koji DVD za XGD3?

Kupio sam XGD3 rezac ali ne znam koji sve diskovi dolaze u obzir… Ako moze pomoc? Koja im je cena i koji tacno model… Hvala

Samo verbatim MADE IN SINGAPORE

oznaka kada ubacis disk je MKM 003

oni i SAMO ONI!!!

rezes na 2.4x za najbolji rezultat, na 4x je 50-50 sansa da je dobar

HVALA PUNO!!! Jel mogu u winwin-u da se uzmu ili BelComputers, to mi je blizu, jer ne mogu da nadjem nigde ispod 250 po disku… Ima li da se naruci na netu?
Za podesavanja u abgx i imgburn cu se malo raspitati po netu jer do sad sam rezao samo xgd2 na neke media range diskove od 60din i uspelo mi je svih 50.

za podesavanja imas u mom potpisu MEGA TUTORIJAL za rezanje

diskove gde da kupis, pa to je malo cudno pitanje, kupi gde nadjes bre :smiley:

Nema vise mkm03 singapur, ako neko negde nadje na kutiju neka javi. Da ne bide india ili emirati

Sent from my iPhone using Tapatalk
Error bot

ja ih konstnatno nalazim u Virtikomu, ali konstantno

E hvala, pogledacu… Hehe ranije sam nalazio verbatim dl od 110din, ali mi nisu trebali, sad gde god pogledam samo neki od 250-300din :smiley: potrazicu malo bolje…

120 je, i mislim da su kod njih i dalje MKM-003, baš ću da proverim u toku dana :slight_smile:

sva pakovanja koja su od po 10 diska su singapurcani, 25 pack su India ili UAE, to su MKM 001, rezu se i oni lepo ali iskljucivo na 2.4x nikako na vise

Ovamo vade iz pakovanja po 10. Sad sam pogledao, 003 su u pitanju. :slight_smile:


Pogledao sam na sajtu virtikom-a sto je studiovpc pomenuo, ima raznih, sad ne znam koji sve dolaze u obzir…od 75, 109, 116 ili 117din? http://www.virtikom.com/prazni-mediji/double-layer

109 ili 117, ovi koji su u pakovanjima od 10, ili pak od 25.

OK, hvala, Narucicu nekoliko tih da probam.

Zadnji put sam vracao neki trash i na kraju stigao Made in emirates, pogledaj foliju koju si skinuo.

Singapurski ne pucaju maltene, uopste, svi drugi na 50% hoce.

ja nemam pucanja na 2.4x ni na jednom… kad god se zaletim da rezem na 4x e onda je 50-50 tacno… MKM001 vecito na 2.4x i ide sve, mkm 003 moze i na 4x ali zastooo, ne zurim se nigde, ostavim da reze, odem igram nesto drugo ili radim nesto trece i kad se vratim disk gotov i radi…

Made in singapure reze se na 4x bez problema svi drugi zezaju.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Error bot

Ponasao sam duskove u prolazu kod doma, 120din komad, rekao mi je prodavac da su made in singapure jer su se ti drugi losije pokazali pa ih ne prodaju. Ne mogu ih jos isprobati ali to je to valjda tako da admin moze lock na temu:-)

Da, to su ti diskovi, provereno, juče sam bio kod njih i sutra idem isto za još par diskova. Ako je to to, onda lock :slight_smile: