Koje su vaše omiljene multiplayer mape?

Da čujem, koje su vaše omiljene multiplayer mape, nezavisno od žanra igara?

Postavite slike i video da vidimo o čemu se radi :smiley:.

4 Likes

Au, gde me nadje. :slight_smile: *fabrizio_mode_activated

  • Strike at Karkand (Battlefield 2, Battliefeild 2142 i Battlefield 3)
    Mapa je skoro savrsena, jedino je malo premala za Helihoptere, ali je jako blizu da bude 10/10. Savrsen raspored zastava i odlican flow borbe i on-foot i sa vozilima.

  • Sharqi Peninsula (Battlefield 3 prvenstveno, ali i BF2)
    Ista prica kao gore, odlican raspored mapa, plus Odnos pesadija vozila odlican. Cak je u BF3 bilo helija na mapi, tako da, perfect.

  • Caspian Border i Norshar Canals on Conquest (BF3)

image

Malo kada razmislim, mogao sam samo das stavim 95% Battleifeld 3 Mapa su za mene apsolutno savrsenstvo. Da ne davim sa slikama dalje, ali ceo Aftermath DLC je bio apsolutno savrsenstvo sa 4 Conquest mape. Stvarno nema nista sto bih dodao ili izbacio sa tih mapa.

Isto vazi i za End Game DLC. Fantasticne prave Battlefield mape. Infantry + Vozila, Heliji, ne prevelike, ne premale. Mogao bih doktorsku tezu da pisem na temu BF3 mapa, ali ostavicu za neki drugi put, mozda tamo pred izlazak BF6. :upside_down_face:

  • Battlefield 4 Zavod i Propaganda
    Isto, sta reci. Meni je bitno da svaka mapa ima dosta jedinstvenih Asseta, da se jasno razlikuje od drugih, da ima nesto jedinstveno za sebe, neku svoju pricu. Isto vazi za ove dve mape.

To je to ukratko za Battlefield, mada tu spadaju mnoge mape jos koje su odlicne, pogotovo iz Bad Company 2.

U svim ostalim igrama nisam toliko ‘‘strastven’’ za mape. Ima boljih i u Halo 5, ima losijih. Isto vazi i za COD. Mogao bih referat pisati, ali meh, za COD nisam toliko zainteresovan da se raspisem.

Isto bi se moglo reci, iz ugla nostalgije za CS Mape. Da li napomenuti de_dust2 ili Astec? :joy: Iako ih nisam igrao 15 godina, i dalje se secam svakog detalja na istima.

8 Likes

Nuketown sve verzije :wink:
https://m.youtube.com/watch?v=JcBMesZyqAs

4 Likes

@ph1beropt
Aj otkucaj za mene, radim u guzvi sam. :smiley:

2 Likes

No problem, easy peasy. Nikola ima 2 omiljene mape i nema dalje.

Halo 4 Haven

Battlefield - Operation Metro

I mozda bonus Fao Fortress u BF1.

@xX8Lampard8Xx jel sam ubo? :joy:

6 Likes

Za mene i dalje neprikosnoveni MP naslov - TITANFALL 2!

Forwardbase Kodai

Crash Site

Drydock

Exoplanet

11 Likes

Ako je jedna igra obeležila moj život onda je to CS u raznim izdanjima od 1.3 verzije pa najbolje 1.6 ,Cs source-a(najdraže) i do Global offensiva uvek sam voleo Counter Strike ne svaku mapu naravno neke od voljenih npr. Mirage , Nuke , Inferno ,Aztec(doduse nikada se nije igrao commpetitive)
Hiljade sati provedenih u tim igrama Lan party i turniri online takmičenja eh s nostalgijom se setim , a razlog zasto se nevraćam je Cs go koji je tema za sebe da nepišem roman sada :sweat_smile:

2 Likes

Cekaj, ti si bese igrao CS za nasu reprezentaciju jel da?

Imaš zastavu pored imena tima da li Srbije , Bosne , Nemačke itd reprezentacija zvanična ne postoji nije olimpijski sport još…

Aha okej.

@xX8Lampard8Xx jesam samo ja pogresno razumeo ili i ti?

Kings Row u Overwatch. Hybrid mapa, sa nekoliko choke pointa kako za offense tako i za deffense.

3 Likes

Au zanimljiva ideja za temu. Tesko mi da se odlucim pa sam izdvojio par iz Star Wars Battlefront 2 i jednu iz Overwatch-a. Nisam nesto raznovrsno igrao multiplayer igre, uglavnom vrtim ove pomenute.
Sto se tice SW-a, realno sve mape su predobre al ako bas bas mora da se bira to bi bike sledece:

Kamino

Death Star 2

Hoth

A sto se tice Overwatcha, mislim ocigledno je :smiley:

Hanamura

5 Likes

Hoth je super bila mapa, secam se jos u beti. Meni su u Battlefront 1 bile nesto bolje mape nego u 2.

1 Like

Nisam igrao kec pa ne mogu da sudim ali BF2 zaista ima jedne od najboljih mapa u gaming svetu. Svaka mapa im je raj za oci. :smiley:

Pa kako nisi igrao postavio si sliku Hotha iz keca. Ili je bilo i u dvojci ista mapa? Moguce, ja sam samo na releasu igrao.

Edit: google je moj prijatelj, vidim da je ista mapa bila u dvojci.

1 Like

OK, here we go.

Ne mogu da nađem dobru sliku jer mi iskače samo za novu verziju, ali Mos Eisley iz Battlefront 2 (2005) Hero Assault i Geonosis za XL mode. Skoro sve mape iz Battlefront 2 mogu da budu na listi, ali sam najviše igrao te dve.

Bullet Marsh i Gridlock iz Gears of War 3. Toliko puta sam igrao te mape i imam toliko dobrih sećanja, da mislim da bi i dalje mogao da igram te mape bez problema samo po sećanju.

Halo Reach Sword Base. Toliko okršaja je bilo u tim hodnicima… Osećaj kad baciš bombu na sprat iznad i dobiješ Double Kill…

HaloReach_-_Sword_Base

Halo 3 i 4 sa Valhalla/Ragnarok. Toliko puta sam leteo sa Mongoose iz jedne baze u drugu. A u custom multi-playeru bi dao svima infinite promethean snipere ili mačeve sa povećanom brzinom kretanja i umanjenom gravitacijom.

6 Likes

Isla Inocentes u Battlefield Bad Company 2 i sumanut broj sati na istoj. Prvo sam toliko ginuo da sam skoro odustao od igre. Posle nekog vremena i prvih boljih oružja sve je leglo na svoje mesto.

Zatim Arica Harbor

3 Likes

Eh…To su bila vremena…kad PRONE nije postojao

Hahahaha, dobra dobra!

Inace, Haven iz Halo 4 mi je cak i okej.
Ali remake tj. Mercy u Halo 5 mi je grozan. Art style je fenomenalan, ali flow na mapi je uzas. Ne uklapa mi se nikako u Halo 5 movement sistem.

O metrou necu ni da trosim reci jedno kratko FUJ.

A sad, najbolje mape.

Battlefield 4:

1.PARACEL STORM

  1. FLOOD ZONE

  1. HAINAN RESORT

  1. DLC Dragon’s teeth mape, narocito Propaganda, Pearl Market i Lumpini Garden.

I meni najbolja mapa svih vremena, u bilo kojoj igri:

ZAVOD 311

Kad se setim koliko smo sati samo proveli na toj mapi Alex i ja, svedski server i nas dvojica rusofila :smiley:
… Na njoj sam simbolicno i ‘hitovao’ max rank pre jedno 6 godina.

Dalje, dosta Battlefielda(iako realno nikad dosta) ima jos 10 mapa u BF koje bih stavio.

U Halo, razmisljajuci o ovome, nemam nešto previše mapa koje obožavam, ali ajde omiljene su mi:

  1. VALHALLA - HALO 3 tj. RAGNAROK - HALO 4

  2. THE PIT - HALO 3

  1. Halo 5 - Plaza

  2. Halo 5 - Warzone mapa - Battle of Noctus omiljena mapa mozda i u svim Halo igrama, stvarno imam lepa secanja sa nje, iako me je milion puta nervirala.

I jedna vredna pomena, iz jedne od omiljenih igara koja nije mainstream.

Suburban flats - Plants VS. Zombies Garden Warfare 1

Svaka od ovih mapa na listi ima neku svoju priču, mogli bi eseji o njima, ali nema potrebe. Verovatno ko je igrao ima isto ili slično mišljenje o njima.

I za kraj, da pozdravim reprezentativca iz Valjeva. @ph1beropt isto smo razumeli :smiley:

4 Likes

Kod mene je malo old school u pitanju ali definitivno mape za koje pamtim da sam najvise zabave imao na njima za sve ove godine gaminga. :smiley: Kontam da vecini ni ne moram da pricam koje su ovo mape i igre u pitanju. :smiley: Dani kada su postojale igraonice, ja mislim da bih dan danas odlazio tamo i igrao ovo. :slight_smile: Prosto mogu da cujem ove slike :laughing:

2 Likes