Koje je najbolje mesto za kupovanje Playstation 4 igrica?

Koje je najbolje mesto za kupovanje Playstation 4 igrica? Možete da takodje preporučite neku raniju diskusiju sa više informacija, hvala.

Kp ako je disk ( gledas najnizu cenu)
Ako je nalog onda ima par momaka koji su provereni i top rade, a ako hoces full cenu da platis samo kupis kod > redeem > purchase u storu

Šta tačno znači ako je nalog ili ako je disk? Kontam da je disk kao ako prima diskove a ne da je samo digitalni. i da li nalog znači da je samo digitalni? Izvini stvarno sam nov lol

Nalog su digitalne igre, imas da kupis nalog koji ukucas kao svoj i sve opcije

Nosioc - igras sa svog naloga ili bilo kog drugog ( osim nalog na kom je igra) obicno je skuplji. Ako je igra tipa 6500 din - 4500 je nosioc
Gost - Igra koju igras samo sa naloga gde je igra kupljena, sa ostalih te igre ne koristis. Ako je cena 6500 - za njega bi bilo 3500

Cena je za igru koja izlazi taj dan, bez popusta.

Ja tako godinama kupujem i igram, share naloga je dozvoljen, ako imas nekog ko se sa tim bavi i kontrolise nemas cega da se bojis. Jedno vreme sam imao diskove u vrednosti 600€ pre 3 godine i kad su mi. objasnili za ovo, nikad vise disk. Isto tako kupujem i Ps plus pretplatu