Koje igre se mogu prelazit u timu tj u dvoje?

Bok raja, evo da budem kratak. Zanima me koje imaju dobre i zabavne igre koje se mogu prelazit u dvoje, za xbox 360 naravno. Znaci bas da se emisije prelaze u dvoje, ne ono bezveze da se igra. S rodakom sam prisao madagascar 3, pa nesto u stilu te igre. Na nju sam slucajno naletio. Koje vi igre preporucate? :). Hvala svima koji dadnu koji savjet za igru :))). I da, samo igre koje se igraju bez konekcije interneta tj offline.

Poslano sa mog SM-G900FD koristeći Tapatalk

Neke od igara koje mozete da przite kooperativno, ili ti u dvoje su:
Gears of War serijal
Resident Evil 5
Rayman Origins, Rayman Legends

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

LEGO serijal, ako ih niste prerasli.
Call of duty, svaki unutar zadnjih 5 godina ima offline splitscreen

http://www.co-optimus.com/system/1/xbox-360.html

LEGO, Rayman i Brothers: A Tale of Two Sons mi prvi padaju na pamet. Nisu bas kao Madagascar, ali mislim da ce vam se svideti.
P.S. Da li su Lara Croft & Guardian of Light i onaj novi deo izasli za konzole? Ako jesu, eto odlicnih avantura.

via iDroid

Hvala vam raja, puno ste mi pomogli. Bas cu neke od tih sto se naveli pronaci na torrentu pa skinit. Pa kad mi drugi put dode rodak na nocenje, da przimo do zore… :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Poslano sa mog SM-G900FD koristeći Tapatalk

Halo 3 se moze prelaziti u dvoje

A koliko imate godina rodjak i ti? Cisto onako pitam. :smiley:

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Pa hajde recu ti kad pitas cisto onako :). Ja imam 20 godina, rodak 18. Pa nekad on dode u mene spavat na par dana, pa volimo przit neke igre u timu, pa sam zato pitao za savjete u vezi igara :wink:

Pa prejako, ja kontao imate jedno po 13 [emoji1][emoji2] [emoji2]

Malo dosadu da ubijemo :). Bas sam danas kupio hdd sata 2.5 od 1tb, ubacio u xbox. Instalirao freestyle i to sto vec ide. Jos nabacat igara na hdd i super :slight_smile:

Borderlands 2 savrshena za coop,mislim da moze i kec i onaj pre seqvel ,nisam siguran

Diablo 3 obavezno…