Koje baterije uzeti za gamepad?

Treba mi savet koje baterije da kupim za gamepad (xbox 360).
Razmisljam se izmedju obicnih punjivih i specijalni za gamepad od 4800mAh i USB kablom za punjenje za ~1000 din.
S druge strane obicne mogu da koristim i u druge svrhe, a imam i punjac, vartin.


Video sam u prethodnim temama da hvale Sanyo Eneloop, medjutim video sam da ima i Panasonic Eneloop? Konkretno ove: http://www.winwin.rs/panasonic-baterije-eneloop-pro-aa-4b-bk-3hcce-4be-18565-4763497.html

Preporuka mi treba sto pre, posto su alkalne pri kraju :smiley:

Ja koristim sanyo eneloop baterije neŔto viŔe od godinu dana, punim ih na neki kineski punjač i prezadovoljan sam. Ne primjetim da su oslabile, rekao bi da jednako dobro rade kao tek kada su kupljene.

I mislim da je panasonic u stvari vlasnik sanyo-a, tako da nebi trebalo biti prevelike razlike. Bar tako mislim.

Samo Eneloop i nista vise :wink: i da Panasonic je vlasnik inace

Ja skoro uzeo Eneloop da zamenim originalne u fixnom telefonu (inace fixni radi po ceo dan, tj koristi se na poslu) drzi ladno 10 dana, a pre je drzao JEDVA 3 :slight_smile:

Znaci da uzimam ove crne :slight_smile:
Kad bi pravili takve i za mobilni telefon, gde bi nam bio kraj :smiley: Da pevam ako sastavi i 2 dana bez punjenja :smiley: :smiley:

Sanyo eneloop imam 4 komada koje koristim 5-6 godina, rade kao prvi dan. Imao sam neke Sony punjive prije njih, nisu izdržale ni godinu. Bez konkurencije najbolja baterija na tržiŔtu.

Ja koristim samo po preporuci Å”to nađem u gamepadu takve punjive uzmem :wink:

Eneloop i nemas brigeā€¦ Ja korisitm za blic glavu, od juna ove godineā€¦ Eneloop pro, 4 komada su bila ja mislim 20-25eā€¦ Napunim ih i ko zna kada cu opetā€¦ Jednostavno, evo poslednji put sam ih punio pre jedno dva meseca, a do sada sam fotografisao jedno 8 zurki, 4-5 portretisanja i jos po malo ovako za sebeā€¦ I na charge test jos uvek pokazuje da su na zelenom, tj da su puneā€¦ A veruj mi, blic sa ttl je bas veliki potrosacā€¦

Stigle baterije. Taman da ih ubacim u dzojstik, kad ono jedva udje! Pokusam da vratim poklopac, i njega jedva vratimā€¦ Da upalim dzojstik, kad ono sipak, NECE!
Baterije su ready to use, znaci ne moraju da se pune odma?
Ima li neko ideju sta sad? :frowning:

te baterije malo teze ulaze, ali ulaze, deblje su za 0.5mm od standardnih

ready to use, da ali kad ih lepo napunis jedno 16h :smiley:

Znaci da su pune kao moj novcanik posle kupovine istih? :smiley:

ma stavi to na punjac bre, svaka baterija kakva god da je, od stajanja se prazni, pa ti sad vidi kad su one proizvedene i koliko su stajale u radnji, trasnportu gde vec i kroz koje je uslove ta baterija sve prosla dok kod tebe nije dosla :smiley:

dakle prazna mora da bude pa da ne znam sta

Stavio ih u digitalni i radiā€¦ Mora mene nesto da zeza pa to ti je :slight_smile:

Baterije su pune i sve rade. Ubacio sam u jedan dzojstik i sve ok, ubacim u drugi, nece. Zamenim baterije, nece, zamenim celu kasetu sa baterijama radi. Vratim staru kaseticu i obicne baterije, radiā€¦
Samo nece ove punjive da prihvati.
Muka golema :frowning:

Trenutno su u ponudi u Lidlu njihove punjive baterije. 600 kinti četiri. Ko me trebaju rezervne baterije dobra opcija

2 Likes

Drug tema je mrtva 8godina kako si je pronaŔao :wink:
Usput meni su ok te lidl baterije za taj novac

1 Like

Imam ih i ja, odlična priča. Bukvalno kad se istroÅ”i, skinem poklopac, zamenim bateriju i teram dalje. Ne bih se navikao sada da kačim kontroler na punjač a i to bi bilo neizvodljivo jer viÅ”e članova koristi konzolu. Ovako se baterije nezavisno pune i uvek imam spremne druge za koriŔćenje.

1 Like

Nisam hteo novu da otvaram :joy: a izaŔla na searchu ova

2 Likes

I ja koristim te iz Lidla u kombinaciji sa punjacem Panasonic BQ-CC55.
Cini mi se da su bile 400kinte 4kom?

Samo Ladda (Ikea) i bleja :grin:

1 Like

Eee bile su do skoroā€¦
Koristim ih i ja u kombinaciji sa Litokala lii500 punjacem i samo reci hvale imam

1 Like

Eneloop 4 komada sa punjacem tri crvene. Zaboravis kad si ih stavio u joypad. Dve napunjene uvek. Nema dalje

4 Likes