Ko šta vozi i šta bi voleo da vozi?

Da ne otvaram novu temu, možda ovde ima nekoga ko se razume u bicikle…

Treba mi Cruiser bicikla, nova ili polovna, da li imate nešto da preporučite? Najviše mi treba zbog šetnje psa, tj da ga vodim na povodcu pored sebe… Bitno mi je da je Cruiser jer ja moram da sedim uspravno, zbog psa, posedujem MTB, ali mi on ne odgovara jer sam jako nagnut napred, i teško mi je da vodim psa u tom položaju



Rado bi vozio

bezveze, jednom i alfa da ne napravi lepoticu :slight_smile:

Hahahaha ovo je fanmade slika ali treba giulia wagon za nas koji volimo takve automobile

1 Like

5 Likes

Nsx brutalan I danas

1 Like

Napravili bi klackalicu kod nas na onim duplim betonskim lesecim.

1 Like

Beba Brabus - Suzuki Jimny vredan više od 44.000 dolara

G-wagon sa AliExpress-a

1 Like

„Pandelleria“, gde je Pandi više nego ljudi. Film koji slavi simbol brenda FIAT i radnike fabrike gde se proizvodi „Pandelleria“, gde je Pandi više nego ljudi. Film koji slavi simbol brenda FIAT i radnike fabrike gde se proizvodi
via SQUID App https://squidapp.page.link/E9w9

Pa i ne cudi, koliko su naguzili cene svi nemci a boga mi i francuzi, ma svi…

Juce bas gledam kola, mali DS3 Crossback 2-4 godine star nema ispod 20.000 EUR, oko 22-23 se krece ovde gde sam ja. Katastrofa, o DS4 necu ni da razmisljam, 30 soma laganih.

Onda gledam Peugeot 308 hatchback oko 2018/2019 godiste, lagano 17-18.000 a stari dizajn onaj. Doduse ajde dizel i presli su mahom ispod 100k ali opet, mnogo mi to nesto za taj auto, ipak je iz 2014e.
Onda gledam Giuliu, 25-30k nema za manje, a isto stara 3-4 godine.

O svapskim kolima i ne razmisljam, mislim i da imam pare ne bi ih kupio, ali su oni tek preskupi.

1 Like

Ma zadržali cijene kao onda kad je bila Korona i navodna nestašica čipova,mala prodaja ali na veću zaradu idu i to je to.Ovi normalno polovnjake digli kao da su nova auta

1 Like

Uzeo je kolega DS5 tebi bi se svideo. Kako je atraktivan. Ali skup je uzas.

2 Likes

Nema više jeftinih auta bar za one cifre koje su bile do korone i ovo je nova realnost.

Aha, volim njegov izgled, ali moram da vodim racuna jer ce i devojka da ga vozi :joy:
Tako da od njega nema nista, a meni se bas svidja ta francuska uvije ost, tu su baš uboli to.

Tako da moram nešto izmedju, neko sranjce kao DS3 Crossback ili C4 to nam je max.

308 je preskup ovaj novi, bar za mene

1 Like

Audi je napravio električni bicikl – košta 8.900 evra

https://f7td5.app.goo.gl/5mtxPp

Poslato putem @upday