Kingdom Hearts 1.5+2.5 HD Remix 60fps gameplay

Uff, tih 60fps deluju tako dobro. Pogotovu ako se uporedi sa PS3 verzijom, koja ponekad padne i na ispod 20fps. Samo još da kažu da nema usporavanja kod korišćenja Drive Forms, koji je prisutan u PS3 verziji, i onda moram ponovo da kupim ovu kolekciju. :slight_smile:

Najteze u ovim igrama je pohvatati sta je sta i koja je koja igra :smiley:

Stalno nameravam da napravim neki Quick Guide za Kingdom Hearts i šta sve treba da se igra i u kom redosledu, jer ima toliko igara. :slight_smile:

Još jedna stvar ide na Wishlist… Kako dobro izgleda! PS4 i dalje rastura sa japanštinama :smiley:

Ovo kupujem sigurno. Pokušao sam početi sa BBS na Ps3, ali framerate je očajan. Ne ide mi u glavu kako nisu optimizirali igru, pa bolje radi na PSP-u…

Meni BBS radi ok, 2 je problem, jer kad god bi koristio Drive Form bi stojao u mestu 10-ak sekundi, dok se sve oko tebe i dalje kreće, što je bilo posebno zajebano kod nekih bossova koji su jako brzi ili imaju neki gimmick, poput onog govnara sa vodenim klonovima.

Samom činjenicom da igre moraju da se instaliraju na PS4 su mnooooogo poboljšali situaciju u odnosu na PS3.

Ovo se traži.

A ne ovo:

Jedva čekam da odigram tu borbu u 60fps :slight_smile:

Jedan od meni dražih serijala :slight_smile: Past će Pro čini mi se…