[SIZE=5]Kane&Lynch 2: Dogdays[/SIZE]
Publisher/Co-Publisher: Square Enix / Eidos Interactive
Developer: Io Interactive
Genre: Action
Platform:Xbox360,PC,PS3
Release Date: August 17, 2010
Iza stilizovanog izgleda i nasilne priče, Kane & Linch 2: Dogdays donosi sasvim novu pricu.
Nakon sto jednostavan posao krene naopako, Kane i Lynch se nadju trazeni od celog Šangajskog podzemlja. Lynch živi dobar život kao pristalica u Šangaju, gde se doselio sa svojom devojkom. On je ukljucen u veliki posao za oruzije, ali da bi se to do dogodilo treba mu pomoc. Kejn je lutalica, bivši placenik sa porodicnim problemima, koji treba da pobegne. Uprkos njihovim razlikama, Lynch ga zove za pomoc.
U prvom Kane and Lynch ste igrali kao Kejn, koji je vrlo pametan i takticki tip coveka. Dog days, igrate kao Lynch, koji je granicni psihopata. On je tip coveka koji puca prvi a kasnije postavlja pitanja
Kane & Linch 2: Dogdays surova i brutalna zlocin pucacina dizajnirana da igraci imaju još intenzivnije price,iskustvo.Predstavljamo novi vizuelni doživljaj, Kane & Linch 2: Dog Days je inspirisan od dokumentarnih filmskih-stvaraoca. Svaki aspekt igre je dizajniran da pruži sveže perspektive “intenzitet” i “realizam” u videoigrama.
Fragile Alliance vraća se sa dve nove varijante modova (Undercover Cop, Cops & Robbers). Povratak modova još uvek ima grupu igrača koji pokušavaju da zgrabe što više novca moguće, dok izbegavanje policijskih snaga i mogućih izdajnika. Undercover Cop sledi isti način, a nasumično izabrani igrač mora sprečiti tim od bekstva. Cops and Robbers imaju grupu igrača pod kontrolom policije koji će protiv zločinaca i dalje da planiraju da zgrabe novac i pobegnu.
Na kraju svakog meca omogućuje igračima da kupuju nova oružja iz Heist novca.
Tu je i jedna single-player varijanta koja se zove Arcade gde igrači moraju da akumuliraju što više novca moguće za visoke rezultate.
[SIZE=5]Videos:[/SIZE]
[SIZE=3]Kane&Lynch 2: Dogdays Welcome to Shangai Trailer[/SIZE]
[SIZE=3]Kane&Lynch 2: Dogdays Gameplay[/SIZE]
[SIZE=3]Kane&Lynch 2: Dogdays Multiplayer Gameplay[/SIZE]