Kalkulator u c++

Ako ima neka dobra duša i zna kako bi uradila ovaj zadatak plz pomažite

Realizovati klasu Digitron koja sadrzi sledeca realna polja operand1, operand2 , niz rezultati koji cuva zadnjih 10 rezultata i n u kome se cuva broj rezultata.
Realizovati:
Realizovati konstruktor koji postavlja sva polja na 0 .
Realizovati metode zbir,razlika, proizvod i kolicnik koji racunaju ove operacije nad poljima operand1, operand2
a rezultat smestaju u operand1 i u novi element niza rezultat pri cemu se broj rezultata uvecava ispisuju poruku
o izvrsenoj operaciji
Realizovati metodu Reset () koja postavlja sve vrednosti na 0.
Realizovati metodu Undo() koja poslednji sacuvan rezultat smesta u operand1 i brise poslednji rezultat iz niza

Za kad ti ovo treba? Imam gotov program, ali nisam u BG trenutno, pa da mogu da ti pošaljem.

Za ortaka je, nije frka par dana može da sačeka. Kod mene je bilo čim sam dobio 6cu shift+delete iz mozga sve vezano za c# i c++ :smiley:

Jbg, ali ako si na faksu gde se uči programiranje, to će ti i dalje uveliko trebati, jer se sve nadovezuje :slight_smile: Videću kad se vratim da iskopam taj program, jer sam se spremao za ispit, pa sam imao bas taj zadatak :slight_smile: Mozda ce morati nesto da koriguje, ali je sveukupno kompletan program