Kako zameniti interni HDD i instalirati novi Freestyle dash na njega?

Pozdrav svima.Došao sam na ideju da zamenim svoj stari Hard Drive od 20GB sa 1TB 2.5" Hitachi.
Stvar je sledeća, posedujem Fat konzolu sa uradjenim RGH-om i voleo bih veći hard da postavim medjutim zanima me kako da kada zamenim hardove, instaliram novi Freestyle Dash,prebacim profile i sejvove na novi hard.Na 20GB Hdd-u mi je sve instalirano (pohvale za Studiovpc).
P.s. Znam da je bolje samo externi HDD da se doda (što i radim) ali voleo bih da njega oslobodim za nešto drugo a da nabudzim interni tj da se ne bakćem sa kablovima itd.
Tx unapred drugari :wink:

http://team-xecuter.com/forums/showthread.php?t=77110
Imas ovde informacije

ajde ja da ti kazem to u 3 koraka, najvise 4 :smiley:

  1. ubaci neki usb fles u konzolu i idi na HDD DOK SI U MS DASH, prebaci sav content na flesku, profil saveove ama bas sve sto mozes da prebacis, indes na hdd pa na transfer content i samo udaris START selekrujes sve ako nije btw
  2. udji u XEXMENU i prebaci folder Freestyle ili FSD zavisi koji imas i file launch.ini na neki drugi usb koji imas posto neces moci na taj isti tj moci ces ali je lakse na neki drugi
  3. ubacis novi hdd, pitacete da uneses serijski broj konzole, imas ga pozadi na konzoli ali ti je najsigurnije da vidis u settings pa u console info, ukucas broj i hdd je formatiran i spreman za upotrebu
  4. vratis sve ono u rikverc :D, prebacis prvo profil isti princip, ubacis usb pa sad na njega ides na transfer content pa sve isprebacujes, zatim sa tog drugog vratis FSD i launch.ini, ugasis konzolu p aj eupalis ako udjes u fsd sve super si odradio
  5. done suvisan korak :stuck_out_tongue:

Evo covek u 3…4 koraka resi stvar :slight_smile:
Cim mi stigne HDD gonna try it :wink:
Hvala na 3,4 step guide-u @studiovpc stvarno si kako bi Vlado Georgijev rekó “kralj” :wink: