Kako videti da li konzola ima ili nema hard

da li moze da se donese zakljucak ako se pogleda slika sa oglasa da li ta konzola ima ili nema hard disk?
ili mozda negde da se vidi preko seriskog droja.
tip koji prodaje kaze da ima a jedan drugar mi kaze da ta kozola nema hard, ja nemam iskustva oa mi je pomoc dobrodosla
pokusacu da postavim sliku…

ako kaze da je xbox360 slim 4GB ima 4gb interne ako kaze 250GB/320GB onda ima te, prosto na XBOX slimu se to ne vidi i ne dodaje se kao na PHAT. Na slim HDD ulazi u kuciste tj konzolu.

Tacno tako, ne moze se videti preko slike. Moj savet ti je da ne kupujes polovno od neproverenih ljudi, narocito ako je sumnjivo jeftino, posto ima dosta prevaranata a ljudi se zalecu da bi ustedeli koju desetinu evra. Izbegavaj limundo, kupindo… I samo licno preuzimanje uz proveru stanja na licu mesta.

Sigurno je sigurno, postoji dosta nacina da se uveris da li dobijas sta hoces. Prvo ako kupujes polovno na sajtovima tipa kupujemprodajem/kupindo/limundo pogledaj rejting i komentare prodavca, zatim pogledaj podatke o proizvodu, ako nisu opsirni zaobidji. Zatim gledaj sto manje od stranaca da kupujes, raspitaj se kod prijatelja da li neko prodaje, pogledaj forume itd. Najsigurnije ti je da kupis novu iz XBR Radnje, vec flesovanu/rgh, para zaliti neces i da platis 300e.

cini mi se da 4gb xbox nema u glossy varijanti. ili gresim. naravno uvek moze da se izvadi hdd pa nece imati nista :smiley:

covek kaze da ima 250gb hard.
dobro znaci ovaj moj kolega koji mi je na osnovu slike rekao da ova konzola nema hard ocigledno gresi.
koja je po vasem misljenj realna vrednost ove konzole sa dva dzojstika i pripadajucim kablovima? nije cipovana.

180-220 sa hardom

meni je covek nudi za 150, morao bi da mi salje kurirskom sluzbom…tako da cu ipak da razmislim…

jos jedno pitanje, moze li bez otvaranja da se vidi koja je ploca u pitanju i da li se jos uvek proizvode i falcon i jasper ploce?

Može da se vidi na osnovu datuma proizvodnje i na osnovu napajanja, a jasper i falcon se više ne proizvode, te su bile u PHAT Xboxevima, u slimovima je valjda Corona ili Trinity, ukoliko nisam pobrkao

Ovo na slici je xbox slim trinity ili corona ploca.

za pravopisne greške kriviti Tapatalk 2

pretpostavljam da ova konzola moze da se cipuje.

Svi slimovi i svi phat izuzev XENON-a

za pravopisne greške kriviti Tapatalk 2

e sad mi samo kazi kako da prepoznam tu XENON vrziju?? jel pise negde na konzoli?

Nema hdmi port

Error Tapatalk 2

jos samo jedno pitanje i necu vise da vam dosadjujem :))

rekoste mi da je na ovoj konzoli trinity ili corona ploca.
da li su te dveploce pouzdane ili se sa nekom javljaju problemi.
hvala

Sve od jasper pa nadalje je poizdano, procenat problema na xbox 360 slimu (trinity i corona revizije) je minimalan, ne brini :wink:

Error Tapatalk 2