Kako ubaciti dlc ako nisi na netu i nemas xbox live?

Da li postoji neka sansa preko USB-a i kako i gde pogledati na kojoj adresi za to?
Stvarno se ne razumem u tio ali mi treba pomoc jer sam procitao da to treba da se uradi kako bi pokrenuo patch za pes 2011 ali je lik pisao o tome kako se to radi ako si na neti pa ne znam da li moze bez toga?
Unapred hvala…

DLC i patchevi nisu jedno te isto. DLC ne moze bez JTAG-a ili profila na Liveu sa kog je taj DLC kupljen, a patchevi, koliko znam ako su u cache folderu trebaju raditi.

Pa brate ovaj patch sam skinuo Pes 2011 Ultra-di International Of v.0.1 by wali | PES Patch, PES 2011, PES 2011 PATCH, PES Patches 2011, Patch PES 2011, Patch for PES 2011, PES 2011 patch

a pratio ovo uputstvo…
[PES 2011 X360] Option Files Transfer guide for xbox with a usb pen by Dragonskin - My Soccer Patch

I NE CE DA GA J…

A obrati poaznju na ovaj post i NA TEXT NA KRAJU jer pise za ono sa cim ja imam problem,zato i pitam za savet…

PESFan - Pro Evolution Soccer Fansite - View Single Post - [360] dragonskin PES 2011 Option File *** Version 2.2 now out ***

FAQ

Why do I have to import two different folders?

Xtaf can only handle 256 files at once, so I’ve split my file in two parts so it transfers across easily. The first part contains the kits and player name corrections, and the second part contains the competition logos and stadiums.

Will any USB stick work?

Any USB stick should work, but it needs to be a minimum of 1gb for it to be recognized by the 360.

Will this disable achievements / get me banned from Live?

No it won’t.

When I load it up, it says [edit data] unable to load because data is from different version. Download new content to update data.

Make sure you have the latest patch and DLC. You will be prompted to download the patch automatically when you start the game and your console is connected to the net. To download the DLC, go into Extra Contents on the main menu, and choose Data Pack.

E upravo ta poslkednja receniuca je u stvari moj problem i ne znam kako da resim,kako da nabavim dlc,jel mogu da se probam prikaciti samo na internet pa da probam downloadovati jkao free user jer nemam LIVE???Jel ima neki nacin da neko pomogne?

Pa naravno da neće kada nisi odradio Rehash and Resign, a za to ti treba program po imenu Modio. Za Modio ima mali milion uputstava.

Batali brate pes na box-u i predji lepo na PC i nema da brines. Pes nije nesto mnogo zahtevan pa radi i na starijim racunarima.

Vrh :-))
Sve je to lepo ali…
Pro Evolution 2011 MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS:
Windows XP SP3, Vista SP2, 7
Intel Pentium IV 2.4GHz or equivalent processor
1GB RAM
8GB free hard disk space
4x DVD-ROM Drive
DirectX 9.0c compatible video card. 128MB Pixel Shader 3.0 (NVIDIA GeForce 6600 or AMD/ATI Radeon x1300 video card)
DirectX 9.0c compatible sound card
DirectX 9.0c or higher (included on Disc)
Multiplayer: TCP/IP 192 kbps or higher
Windows compatible keyboard
800 x 600 monitor resolution

A ja imam G force 5500,sto da znaci da u startu pada i poslednja nada :wink: